شنبه, 05 مهر 1399 ساعت 11:41 ق ظ - 09(Sep) 26 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری تبریز با تاکید بر فراهم آوری تمهیدات برگزاری آیین لیله الرغائب گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا، پیشنهاد ما خودداری شهروندان از حضور در آرامستان‌های سطح شهر است.

به گزارش ای نیوز به نقل از ایسنا،احد فلاحی اظهار کرد: سازمان آرامستان‌های شهرداری تبریز تمهیداتی برای نخستین پنج شنبه ماه رجب اتخاذ کرده است.

وی افزود: با توجه به اینکه آیین لیله الرغائب تنها در فرهنگ مردم تبریز و شهرستان‌های اطراف این شهر وجود دارد و سایر استان‌ها رسم و آیینی برای حضور در آرامستان‌های شهر در این مناسبت ندارند، در شرایط فعلی، می‌توان این آیین را با مراقبت‌های بهداشتی و سلامتی انجام داد.

فلاحی با بیان اینکه سازمان آرامستان‌های شهرداری تبریز همچون سال‌های گذشته آماده برپایی این مراسم است، گفت: هر چند طی سال‌های گذشته تاکید ما برای استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی جهت کاهش ترافیک در این روز بود، ولی امسال تقاضا داریم به جهت ازدحام جمعیت و احتمال شیوع ویروس کرونا، شهروندان از خودرو شخصی استفاده کنند.

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری تبریز تصریح کرد: با این وجود بر اساس هماهنگی‌های صورت یافته، مقرر شده اتوبوس‌هایی از خیابان محققی به مقصد وادی رحمت و سایر آرامستان‌های محله‌ای کار حمل و نقل شهروندان را تسهیل بخشند.

وی یادآور شد: بر اساس جلساتی که با مناطق دهگانه و سایر ارگان‌های امدادی برگزار شده، آمادگی داریم به صورت کامل در خدمت زائرین قبور مطهر شهدا و درگذشتگان هستیم.

به گفته فلاحی، با هماهنگی های صورت گرفته با واحدهای مختلف فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی، نیروهای راهور، پلیس راه و نیز پرسنل آگاهی برای تامین امنیت این ایام آماده باش خواهند بود.

وی تصریح کرد: حضور کمیته امداد و تشکل های خیریه هم با هدف دریافت نذورات و کمک های نقدی مردمی و نیز مقابله با سوءاستفاده کنندگان از احساسات عمومی از دیگر برنامه‌های این ایام است.

به گفته فلاحی، هماهنگی‌های لازم برای حضور تیم‌های امداد، اورژانس و سازمان آتش نشانی در وادی رحمت انجام گرفته است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری تبریز، مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری تبریز در پایان خاطرنشان کرد: از شهروندان عزیز تقاضا داریم در این مراسم از ماسک و دستکش استفاده کرده و با رعایت توصیه‌های وزارت بهداشت تلاش کنیم تا مشکلی برای سایر شهروندان پیش نیاید.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386