سه شنبه, 08 مهر 1399 ساعت 08:07 ب ظ - 09(Sep) 29 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی از انجام پنجمین پرواز برای باز گرداندن ایرانی‌‌های خارج از کشور به ایران از طریق استانبول به تبریز گفت: 150 نفر از هموطنانی که عمدتا از هم استانی‌ها هستند و مدت‌ها در ترکیه بلاتکلیف بوده‌اند به کشور منتقل می‌شوند.


انتقال 710 نفر از هموطنان خارج از کشور به ایران/ جزئیات انجام پنجمین پرواز از استانبول به تبریزرامین آذری امروزدر تبریز اظهار داشت: باتوجه به بسته بودن مرزهای زمینی، انتقال هموطنان و هم استانی‌هایی که در خارج از کشور مانده‌اند صرفا از طریق مبادی پروازی امکان‌پذیر است.
وی افزود: انجام این نوع پروازها نیز در مواقع ضروری صورت می‌گیرد و در اثر فشارهایی که برای انتقال هموطنان مانده در خارج از کشور و زمانی که تعداد مسافران به بیشترین حد نصاب برسد.
تمام پروتکل‌های موجود در رابطه با بیماری کرونا رعایت می‌شود
وی در پاسخ سوال این مسافران چگونه دربرابر بیماری کرونا کنترل و غربالگری می‌شوند گفت: با توجه به استقرار گروه‌های لازم از جمله اکیپ‌های وزارت بهداشت و درمان و هلال احمر در پای تمام پروازها بخصوص پروازهای خارجی نظیر آنچه اشاره شد تمام پروتکل‌های مورد نیاز و تاکید شده رعایت و مسافران به صورت دقیق کنترل و غربالگری می‌شوند.
آذری تاکید کرد: در صورت مشاهده مورد مشکوک اکیپ‌های دانشگاه علوم پزشکی نسبت به انتقال بیمار به مراکز درمانی و قرنطینه اقدام می‌کنند.
 

انجام پنجمین پرواز برای باز گرداندن 150 نفر دیگر
این مقام ارشد استان در حوزه حمل و نقل هوایی از انجام پنجمین پرواز از فرودگاه بین‌المللی تبریز برای انتقال هموطنان خبر داد و اضافه کرد: این پرواز صبح روز پنج شنبه و بدون مسافر از فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز به سمت استانبول تیکاف خواهد کرد.
وی این پرواز را متعلق به شرکت هواپیمایی معراج عنوان کرد و تصریح کرد: 150 نفر از هموطنانی که عمدتا از هم استانی‌ها هستند و مدت‌ها در ترکیه بلاتکلیف بوده‌اند به کشور منتقل خواهند شد.
آذری در مورد مراحل ضدعفونی پروازها یادآور شد: تمام پروازها بخصوص پروازهای خارجی قبل و بعد از انجام تیکاف بصورت کامل ضدعفونی و گندزدایی می‌شوند.
مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی افزود: به دلیل ارتباط مستقیم پرسنل فرودگاه بین‌المللی تبریز با اقشار متعدد این عزیزان نیز به صورت روزانه چکاپ کامل می شوند.
 انجام 4 پرواز برای انتقال هموطنان باقی مانده در خارج از کشور
وی با اشاره به انجام 4 پرواز برای انتقال هموطنان باقی مانده در خارج از کشور گفت: تاکنون 710 نفر از هموطنان با استفاده از این پروازها از استانبول به تبریز منتقل شده‌اند.
به گفته آذری از مجموعه پروازهای یاد شده شرکت‌های هواپیمایی آتا، ایرتور، ماهان و معراج این تیکاف‌ها را با هماهنگی شرکت فرودگاه‌های کشور و طی مراحل قانونی  و کسب مجوزهای لازم از سوی نهادهای ذیربط، انجام داده‌اند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386