چهارشنبه, 13 مرداد 1400 ساعت 06:11 ب ظ - 08(Aug) 04 2021

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

اسلحه‌های ایرانی که قاتل متجاوزان خارجی هستند

on شنبه, 25 ارديبهشت 1400 11:55

صنایع نظامی کشورمان چندین سال است که در حوزه طراحی و ساخت تسلیحات و تجهیزات به خودکفایی رسیده اند.

۵۰۰ هزار عدد ماسک به همت قرارگاه جهادی شمالغرب کشور (شهیدان قاسم سلیمانی و شهید صیاد شیرازی ) در آذربایجان شرقی توزیع می شود .

مسئول قرارگاه جهادی شهیدان قاسم سلیمانی و صیاد شیرازی شمال غرب گفت: توزیع این ماسک ها از صبح دیروز و از شهر بستان آباد آغاز شده است و تا فردا ادامه خواهد داشت .سردار بهرام علیشاهی اعلام کرد: روز گذشته نزدیک ۲۰۰ هزار عدد ماسک در شهرستان های بستان آباد ، هشترود و چاریماق توزیع شده است .وی افزود : امروز و فردا نیز ۳۰۰ هزار عدد ماسک در شهرهای مراغه ، بناب ، عجبشیر ، آذرشهر و تبریز توزیع می شود . مسئول قرارگاه جهادی شهیدان قاسم سلیمانی و صیاد شیرازی شمالغرب گفت: علاوه بر ماسک توسط این گروه مواد ضدعفونی کننده نیز در اختیار مردم و هیات های حسینی قرار گرفته است .سردار علیشاهی همچنین خاطرنشان کرد : تاسوعا و عاشورای حسینی ۲ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی توسط این گروه جهادی بین خانواده های نیازمند در آذربایجان شرقی توزیع شده است .وی گفت : این قرار گاه از ابتدای شیوع کرونا ۸۰۰ هزار عدد ماسک تولید و توزیع کرده است .حوزه فعالیت گروه جهادی شهیدان قاسم سلیمانی و صیادی شیرازی، استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و کردستان است .

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386