یکشنبه, 09 آذر 1399 ساعت 07:24 ب ظ - 11(Nov) 29 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

سرپرست معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت از حقوق مصرف کنندگان ۱۳۷ هزار و ۸۰۰ مورد بازرسی از ابتدای سال جاری تا ۱۵ آبان ماه انجام و منجر به تشکیل ۶ هزار و ۸۹۸ فقره پرونده تخلفاتی شده است.

 آذربایجان‌شرقی با تشریح اقدامات نظارتی این سازمان از واحدهای تولیدی و توزیعی تا ۱۵ آبان سال جاری گفت: ۷۵ درصد بازرسی‌ها و ۴۰ درصد پرونده های تخلفاتی در استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است.


 

یوسف پایدار روز پنجشنبه در گفت و گویی با بیان اینکه روند اقدامات نظارتی با جدیت دنبال می شود، گفت : با تلاش بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی و برای حمایتوی همچنین با اشاره به تعامل و همکاری سایر دستگاه های متولی در پیشبرد اهداف نظارتی از ۱۷هزار و ۱۳۶ مورد گشت بازرسی در مدت یاد شده خبر داد و افزود: در بخش گزارش ها و شکایت های مردمی نیز ۱۰ هزار و ۱۹۸ مورد دریافت و رسیدگی شده است.
سرپرست معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی بر تداوم رصد و پایش روند تأمین و توزیع کالاهای اساسی و مایحتاج عمومی بویژه ۱۷ قلم کالای مشمول ثبت در سامانه های جامع انبار و جامع تجارت برای حمایت از حقوق مصرف کنندگان تأکید و اظهار کرد: نظارت و بازرسی در خصوص نهاده های دامی، آرد و نان، مرغ و تخم مرغ، محصولات فولادی، محصولات پتروشیمی، سیمان، گوشت قرمز و سموم و کودهای شیمیایی از جمله موضوعات مهم رصد شده در فرایند نظارت و بازرسی بوده است.
پایدار همچنین با بیان اینکه به دلیل شیوع بیماری کرونا در کشور و استان به ویژه در شرایط فعلی نظارت بر روند تولید و توزیع ماسک، ملزومات بهداشتی و محلول های ضد عفونی کننده بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است، گفت: از یکهزار و ۲۹۱ مورد بازرسی از واحدهای تولیدی و صنفی عرضه کننده ماسک در استان، ۱۵۹ فقره پرونده تخلفاتی به ارزش ۸۲ میلیارد ریال تشکیل و به مراجع مسوول معرفی شده اند.
وی از کشف ۵۸۱ هزار و ۹۰۱ عدد ماسک در جریان اقدامات نظارتی خبر داد و افزود: ۴۹۲ لیتر و ۳۱۳ بطری محلول ضد عفونی کننده و یک میلیون و ۲۴۱ هزار عدد دستکش لاتکس و ۱۸۷۰ لیتر الکل سفید از دیگر کشفیات بازرسان سازمان در سال جاری است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386