یکشنبه, 28 دی 1399 ساعت 03:50 ق ظ - 01(Jan) 17 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي آذربايجان شرقي :

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی گفت: اصلاح هندسی راه دسترسی شهرک شهید سلمیانی به آزادراه تبریز – سهند برای تردد ایمن خودروها در حال انجام است.


 سیدمرتضی نیرومند اسکویی در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به مشکلاتی که پس از افتتاح آزادراه تبریز – سهند در این مسیر به وجود آمد، افزود: به منظور استاندارد سازی بیشتر و ارتقای سطح ایمنی مسیرهای ورودی و خروجی از شهرک شهید سلیمانی به این آزادراه، رمپ های ورود و خروج با استفاده از تقاطع شهرک اندیشه و بر اساس نقشه مصوب اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در حال اصلاح است.
وی با بیان اینکه هم اکنون پیمانکاران این شرکت در این محل مشغول فعالیت هستند، اظهار داشت: در این طرح پل هشت متری واقع در مسیر به عرض ۱۲ متر و بیشتر از حد استاندارد تعریض می شود.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی گفت: با اصلاح رمپ های ورودی و خروجی و تعریض پل، دیگر مشکلی از نظر استاندارد هندسی مسیر برای ورود و خروج خودروها از شهرک شهید سلیمانی به این آزادراه وجود نخواهد داشت.
نیرومند اسکویی با قدردانی از همکاری مجری آزادراه تبریز – سهند با این شرکت در اجرای این طرح، ادامه داد: شرایط جوی حاکم بر منطقه مانع از پیشرفت سریع عملیات اجرایی بوده که به محض مساعد شدن شرایط جوی اصلاح و استاندارد سازی این مسیر به سرعت بیشتری تکمیل می شود.
وی یادآوری کرد: تا زمان تکمیل این طرح و برای اینکه مشکلی در ورود و خروج خودروها از این شهرک به آزادراه ایجاد نشود اقدام به ایجاد سرعت گیر در محل و هدایت مسیر خودروها با نصب موانع و علایم راه در این منطقه شده است.
نیرومند اسکویی افزود: راه دسترسی موجود از شهرک شهید سلیمانی به آزادراه تبریز – سهند چند سال قبل نیز از سوی ادارات کل راه و شهرسازی و راهداری و حمل و نقل جاده ای، دستگاه های ذیربط و شرکت عمران شهر جدید سهند مصوب شده بود که اکنون با نظر مجری این آزادراه محل دسترسی آن با اصلاح مسیر از تقاطع شهرک اندیشه فراهم می شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386