چهارشنبه, 01 بهمن 1399 ساعت 09:12 ب ظ - 01(Jan) 20 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

جانشین فرمانده انتظام آذربایجان‌شرقی گفت: از زمان راه اندازی قرارگاه مبارزه با اراذل و اوباش در سطح استان در 291 عملیات پلیسی تعداد 376 نفر از اراذل و اوباش دستگیر و تحویل مراجع قضائی شده اند


دستگیری 376  اراذل و اوباش در آذربایجان شرقی/ کشف  391 قبضه قمه و 51 قبضه سلاح جنگی و شکاری، سردار علی محمدی یکی از برنامه‌های پلیس را برخورد جدی با اراذل و اوباش دانست و اظهار داشت: 7 شرور سابقه دار که در سطح استان امنیت عمومی مردم را به مخاطره انداخته بودند دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.
وی افزود: قرار نیست پلیس در مواقع حساس، نظاره گر باشد بلکه دستی که برای ضربه به مردم و قمه کشی بالا می رود باید در همان صحنه و لحظه خرد بشود.
محمدی گفت: این 7 شرور و اوباش سابقه دار که در سطح استان و به ویژه شهر تبریز با استفاده از چاقو و قمه اقدام به عربده کشی و با حرکات غیر متعارف آرامش عمومی مردم را به هم زده بودند، با تلاش ماموران پلیس امنیت عمومی دستگیر که در پرونده یکی از این افراد شرارت در خارج از کشور نیز دیده می شود.
جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی وضعیت امنیت و احساس آن را در استان بسیار مناسب و مطلوب ارزیابی کرد و افزود: برابر هماهنگی ها و تعامل ایجاد شده با دستگاه قضائی، برخورد قانونی و شدید در انتظار مخلان نظم و امنیت عمومی خواهد بود.
این مقام انتظامی با اعلام اینکه از زمان راه اندازی قرارگاه مبارزه با اراذل و اوباش در سطح استان در 291  عملیات پلیسی تعداد 376 نفر از اراذل و اوباش دستگیر و تحویل مراجع قضائی شده اند،افزود: در این راستا تعداد 49 دستگاه خودرو و 19 دستگاه موتورسیکلت توقیف و 391 قبضه چاقو و قمه به همراه 51 قبضه سلاح جنگی و شکاری از اراذل و اوباش کشف شده است.
محمدی به مخلان نظم و امنیت عمومی که بخواهند با قدرت نمایی و حرکات غیر متعارف آرامش عمومی شهروندان را در فضای حقیقی و  یا در فضای مجازی  خدشه دار کنند هشدار داد و گفت: پلیس همیشه آماده است و اجازه نخواهد افرادشرور و اوباش با قدرت پوشالی و کذایی خود، امنیت و آرامش شهروندان را مختل و سلب کنند.
جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی بر ادامه همکاری و تعامل مردم با پلیس استان تاکید و تصریح کرد: انتظار پلیس از مردم همکاری و تعامل بوده و از شهروندان درخواست داریم در صورت مشاهده هر گونه حرکات غیر متعارف از افراد مخل نظم و امنیت عمومی را در اسرع وقت با شماره های 110 و 197 به پلیس اطلاع دهند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386