چهارشنبه, 01 بهمن 1399 ساعت 07:21 ب ظ - 01(Jan) 20 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

سرپرست معاونت اجتماعی دادگستری آذربایجان شرقی:

سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری آذربایجان شرقی گفت: مردم هر گونه تخلفات فروشگاه های زنجیره ای، جایگاه های سوخت و نیز نانوایی ها را به این مجموعه اطلاع دهند.

 احمد موقری روز دوشنبه در یک گفت و گوی خبری از ایجاد صفحات مختلف ویژه گزارشات مردمی در سامانه سجام به نشانی اینترنتی http://sajam.scpd.ir/ خبر داد و افزود: این سامانه توسط معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه و در راستای استفاده از ظرفیت عظیم مردم در امر پیشگیری از وقوع جرایم و آسیب های اجتماعی و شرکت دادن آنان در ارسال اخبار مختلف و همچنین بهره مندی از طرح ها، نظرات و پیشنهادات عالمانه آنان راه اندازی شده است.

وی اظهار داشت: هدف کلی در این زمینه پیشگیری از وقوع جرم و آسیب های اجتماعی در همه دستگاه ها، سازمان ها و نهادهایی است که به امر قانون موظف به همکاری با تشکیلات قضائی در راستای پیشگیری از وقوع جرم هستند.

موقری با بیان اینکه مشارکت های مردمی در پیشبرد اهداف، جزو سیاست های کلان قوه قضائیه است، گفت: یکی از مزیت های طرح فوق، رویکرد نوین آن در استفاده از فضای مجازی و سهولت دسترسی افراد برای ارسال اخبار و گزارش ها و پیگیری آن حتی به صورت ناشناس است.به گفته وی دیده بان پیشگیری باید وضعیتی را که مشاهده می کند، اعلام کند و این اطلاع رسانی از طریق سیستم به دستگاه مربوطه ارجاع می شود.موقری از شهروندان دغدغه مند درخواست کرد همچنان که در بحران های ناشی از بلایای طبیعی و یا بحران ناشی از ویروس کرونا مشارکت داشته و دارند، قوه قضائیه را نیز چه به صورت شخصی و چه در قالب انجمن های مردم نهاد از طریق ارائه گزارش جرایم به سامانه سجام (سیستم جامع اطلاعات مردمی) یاری کنند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386