شنبه, 23 آذر 1398 ساعت 10:39 ب ظ - 12(Dec) 14 2019

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

بهار امسال شهر تبریز با برگزاری ویژه برنامه های نمایشگاه بزرگ شهرک آسمانی فاطمیون در ایام فاطمیه رنگ فاطمی به خود می گیرد.آغاز سال جدید شمسی با تقارن ایام فاطمیه، رنگ و بوی فاطمی به خود می گیرد، بهار  شهر تبریز نیز با برگزاری ویژه برنامه های نمایشگاه بزرگ شهرک آسمانی فاطمیون در ایام فاطمیه رنگ فاطمی به خود می گیرد.

نمایشگاه بزرگ شهرک آسمانی فاطمیون در ایام فاطمیه از 26 اسفند تا 6 فروردین ماه سال 1394 ویژه برنامه هایی را با حضور سخنرانان و مداحان برجسته کشور برگزار می کند.

مراسم اول در روز سه شنبه(26اسفند) با سخنرانی آیت الله مجتهدشبستری، نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز و مداحی مهدی خادم آذریان و مهدی قربانی برگزار می شود.

روز چهارشنبه(27اسفند) حجت الاسلام حاجی زاده، امام جمعه اهر به سخنرانی پرداخته و رضا اکبری و سید محمد نامی مدیحه سرایی می کنند.

همچنین حجت الاسلام حامدی، امام جمعه میانه در روز پنجشنبه(28 اسفند) در مراسم نمایشگاه بزرگ شهرک آسمانی فاطمیون سخنرانی و محمدتقی جابری و هادی ولیپور مداحی می کنند.

حجت الاسلام رضوی، امام جمعه بستان آباد و بهزاد حسنی سخنران و مداح مراسم روز جمعه(29اسفند) خواهند بود.

حجت الاسلام شیخ کمال الدین خداداد و بهروز نجفی در روز شنبه(1فروردین) و حجت الاسلام نجدت و احمد بالایی و امیر بالایی در روز یکشنبه(2فروردین) در مراسم ایام فاطمیه مداحی و سخنرانی می کنند.

مراسم روز دوشنبه(3فروردین) با سخنرانی حجت الاسلام حسن زاده و مداحی صمد قلیزاده و محمدرضا توپریز برگزار می شود.

روز سه شنبه(4فروردین) نیز حجت الاسلام میرتاج الدینی، معاون پارلمانی سازمان صدا و سیما سخنرانی می کند و روح الله محمدی و حسن فتحی پور مداحی خواهند کرد.

مراسم روزهای چهارشنبه و پنجشنبه(5 و 6فروردین) نیز با مداحی و سخنرانی سردار محمد زارع و حجت الاسلام سلامتی، امام جمعه موقت ارومیه و محمدباقر منصوری و سید ابوالفضل مصطفایی و حسین رضایی برگزار می شود.

گفتنی است، مراسم ایام فاطمیه در نمایشگاه بزرگ شهرک آسمانی فاطمیون، همراه با نماز مغرب و عشاء برگزار می شود.

این نمایشگاه از 24 اسفند سال 1393 تا 6 فروردین ماه سال 1394 در تبریز، جاده ائل گلی، بالاتر از میدان امام رضا(علیه السلام)، جنب کوی قدس برپاست./شبستان

نویسنده: آی نیوز
کد خبرنگار:
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386