شنبه, 28 فروردين 1400 ساعت 03:12 ق ظ - 04(Apr) 17 2021

انتخاب زبان

یادداشت و گزارش

موجودی بگیرید لطفا

on یکشنبه, 23 آذر 1399 18:55
موجودی بگیرید لطفا

فروشنده ای میگفت: دو نفر جوان که نمیدانم زن و شوهر بودند یا نه و ظاهرشان هم به نوع مشتریان فروشگاه ما نمی خورد وارد فروشگاه شدند.

آزادی زندانیان جرایم غیرعمد فرهنگ حسنه ای است که سال به سال در جامعه بیشتر نهادینه می شود و در ایام، مناسبت های مبارک و اعیاد توسط خیران، ستاد دیه و برخی دیگر نهادهای دست اندرکار موجب بازگشت پدران و سرپرستان به آغوش خانواده هایشان می شود.

به مناسبت سالروز میلاد امیرالمومنین علی (علیه السلام) و روز پدر ۶۴ زندانی استان از زندان‌های آذربایجان شرقی آزاد شدند. به مناسبت سالروز میلاد امیرالمومنین علی (علیه السلام) و روز پدر ۶۴ زندانی استان از زندان‌های آذربایجان شرقی آزاد شدند.
تعدادی از این زندانیان با کمک خیران ستاد دیه و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی و بخشی هم با اعطای پایان حبس از سوی مراجع قضایی از زندان‌های این استان رهایی یافتند.
براساس گزارش ایرنا، تقسیم شادی بین مردم توسط مشارکت های مردم در موضوع های مختلف با فرهنگ سازی و توسعه این کمک های خیرخواهانه و خداپسندانه بسیاری از مشکلات اجتماعی و اقتصادی خانواده‌ها به خصوص نیازمندان را برطرف می‌کند.
۳۱۰ زندانی جرائم غیر عمد امسال از بند حبس رهایی یافته‌اند
آیین آزادی این زندانیان با حضور مدیرکل زندان‌های استان، رئیس زندان مرکزی تبریز، مدیر ستاد دیه استان در زندان تبریز برگزار شد.
مدیر کل زندان‌های آذربایجان‌شرقی گفت: با کمک ستاد دیه استان از ابتدای امسال تاکنون تعداد ۳۱۰ زندانی جرائم غیر عمد از بند حبس رهایی یافته‌اند.
حسن محمدیاری اظهار کرد: برای آزادی این افراد ۷۸ میلیارد ریال به صورت کمک ویژه بلاعوض پرداخت شده است.
به مناسب میلاد حضرت علی ۶۴ زندانی غیرعمد آذربایجان شرقی به آغوش خانواده بازگشتندمدیر ستاد دیه آذربایجان‌شرقی اظهار کرد: به‌مناسب میلاد حضرت علی (ع) و روز پدر ۶۴ زندانی غیرعمد از زندان‌های استان به آغوش خانواده بازگشتند.
حسن تقی پور افزود: برای آزادی ۳۱۰زندانی در سال جاری ۷۸ میلیارد ریال به صورت کمک ویژه، ۴۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال در قالب ارایه  تسهیلات و ۱۸۰ میلیارد ریال با گذشت شاکیان و بقیه با قبول اعسار به تقسیط توسط مراجع قضایی تامین شده‌ است.
وی ادامه داد: اکنون ۳۸۰ زندانی جرائم غیرعمد با رقم بدهی ۱۷۰ میلیارد تومان در بند زندان‌های استان آذربایجان شرقی تحمل حبس می‌‍کنند که امید است روزهای منتهی به نوروز زمینه آزادی جمع زیادی از این مددجویان نیازمند فراهم شود.
تقی‌پور با بیان اینکه رسانه ها بازوی اطلاع رسانی و کمک در فرهنگ سازی مشارکت های مردمی هستند، گفت: پس از یک برنامه رادیویی با مشارکت مردم و خیران پنج دیگر نیز آزاد شدند که اوج خیرخواهی مردم استان و تاثیر رسانه را نشان می‌دهد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386