شنبه, 16 آذر 1398 ساعت 03:08 ق ظ - 12(Dec) 07 2019

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: اجتماعی - - شناسه: 2508

 مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تبریز گفت: رانندگان تاکسی موظف به دریافت کرایه بر اساس نرخ های مصوب هستند  و بر این اساس با رانندگانی که کرایه هایی خارج از نرخ های مصوب دریافت میکنند به طور قاطع برخورد خواهد شد.

پرویز عباس نژاد در نشست مشترک با نمایندگان و خط نگهدارن تمامی خطوط تاکسیرانی کلانشهر تبریز ضمن تاکید برلزوم دریافت کرایه های مصوب وقانونی توسط رانندگان تاکسی و فعالیت تمامی تاکسیها درخطوط تعریف شده برای آنها از برخورد قاطع و قانونی با متخلفان و کسانی که خارج از نرخ های مصوب کرایه اخذ میکنند خبرداد.
عباس نژاد در ادامه با اشاره به برنامه های سازمان برای سال 94 گفت: ساماندهی خطوط مختلف تاکسی در تبریز و ایستگاه های تاکسی ، پیگیری برای اجرائی شدن طرح پرداخت الکترونیک کرایه ها، ایجاد خدمات رفاهی برای رانندان و تلاش برای رفع موانع تبدیل به احسن و بسترسازی ترغیب مالکین تاکسی های فرسوده به نوسازی تاکسیهای خود از برنامه های سازمان تاکسیرانی تبریز در سال جاری خواهد بود.
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی با اشاره به اهمیت ناوگان حمل و نقل عمومی در کلانشهرها از تمامی نمایندگان تاکسیرانان و مسئولین خطوط همراهی و همدلی در راستای پیشبرد اهداف سازمان تاکسیرانی رادرخواست نمود.
وی در پایان با تبریک سال نو از تمامی پیشکسوتان  ونمایندگان خطوط تاکسیرانی تبریز جهت تعامل و هم اندیشی بیش از پیش در سالجاری که توسط مقام معظم رهبری سال همدلی و همزبانی نامگذاری گردیده است دعوت نمود.

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386