چهارشنبه, 13 مرداد 1400 ساعت 06:19 ب ظ - 08(Aug) 04 2021

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

اسلحه‌های ایرانی که قاتل متجاوزان خارجی هستند

on شنبه, 25 ارديبهشت 1400 11:55

صنایع نظامی کشورمان چندین سال است که در حوزه طراحی و ساخت تسلیحات و تجهیزات به خودکفایی رسیده اند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان شرقی گفت: همزمان با اعیاد شعبانیه طرح صدقه برای سلامتی امام زمان(عج) و جذب حامی برای حمایت از ایتام توسط این نهاد به اجرا در می آید.


به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان آذربایجان شرقی، حسین دشتی اظهار داشت: طرح صدقه برای سلامتی امام زمان(عج) به مناسبت فرا رسیدن اعیاد شعبانیه در کمیته امداد امام خمینی(ره) پیش بینی شده است  که مردم به نام مقدس امام زمان در ذبح گوسفند شریک شده و گوشت آن در بین خانواده های نیازمند تحت پوشش تقسیم می شود.

وی  با بیان اینکه ذبح و توزیع گوشت قربانی در اعیاد شعبانیه و برای سلامتی امام زمان(عج) بین مددجویان و نیازمندان در محدوده مساجد استان صورت  می گیرد تصریح کرد: علاوه بر آن صندوقهای ویِژه در مساجد جهت جمع آوری صدقات نمازگزاران در اعیاد شعبانیه استقرار خواهد یافت.

دشتی ضمن تاکید بر افزایش تعداد حامیان در راستای برخورداری همه ایتام  از حمایت معنوی حامیان نیکوکار اظهار داشت: همزمان با برگزاری جشن‌های اعیاد شعبانیه حامیان نیکوکار در قالب طرح اکرام برای ایتام جذب خواهد شد.

وی گفت: باید اهمیت و جایگاه صدقه برای سلامتی امام زمان(عج) در خطبه های نماز جمعه و یا از طریق رسانه ها و صدا و سیما برای مردم بیان شود.

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386