پنج شنبه, 03 مهر 1399 ساعت 12:39 ب ظ - 09(Sep) 24 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: اجتماعی - - شناسه: 2923

رییس اداره راه و شهرسازی چالوس گفت : درحال حاضر تردد در محور کرج - چالوس به سمت چالوس سنگین و در حال حرکت می باشد.

 

رضا کاوه اظهار داشت: از شب گذشته بر حجم خودروهایی که از سمت کرج به چالوس در حال تردد هستند افزوده شده به نحوی که هم اکنون شاهد ترافیک سنگین در تمامی مسیر به ویژه در شهر مرزن آباد، ولی آباد و سیاه بیشه هستیم.
وی تصریح کرد: با ادامه این روند احتمال یکطرفه شدن جاده دور از انتظار نیست.
وی با اشاره به ترافیک سنگین در این مسیر از رانندگان خواست ضمن حرکت با سرعت مطمئنه، تجهیزات کامل را با خود همراه داشته و با آرامش رانندگی کنند.
وی خاطرنشان کرد: در این مسیر از چالوس به سمت کندوان ترافیک روان است و تمامی نیروهای راهداری در منطقه در حال آماده باش کامل هستند تا در صورت نیاز وارد عمل شوند.
مسوول ایستگاه هواشناسی سیاه بیشه نیز وضعیت هوای این منطقه تا روز جمعه را آفتابی اعلام کرد که در بعد از ظهر با افزایش ابر و رگبار پراکنده همراه خواهد بود.
درجه حرارت کنونی سیاه بیشه 25 درجه سانتیگراد است.
وی تصریح کرد: تردد انواع وسیله نقلیه در محور کرج - چالوس از ساعت 15 امروز تا ساعت 7 صبح روز چهارشنبه از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع است و این تردد از ساعت 17 امروز تا 7 صبح روز چهارشنبه از سمت کرج تا 15 کیلومتری مرزن آباد(دزبن) یکطرفه خواهد بود.
وی ادامه داد: علاوه بر ممنوع بودن تردد موتور سیکلت از ساعت 12 امروز تا 24 روز جمعه ، تردد انواع وسیله نقلیه در محور کرج - چالوس نیز از ساعت 12 روز جمعه تا ساعت چهار بامداد شنبه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و از ساعت 15 روز جمعه تا چهار بامداد شنبه از 15 کیلومتری مرزن آباد(دزبن) به سمت کرج یکطرفه می شود.
در این محور تردد انواع تریلر،کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس نیزکماکان ممنوع است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386