جمعه, 24 مرداد 1399 ساعت 03:54 ب ظ - 08(Aug) 14 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: اجتماعی - - شناسه: 2945

اولین کارگاه آموزشی و تمرین ستادی مدیریت بحران غدیر 2 با حضور 180 نفر از مسوولان اجرایی شش استان شمال غرب کشور صبح امروز (دوشنبه) در تبریز آغاز شد

 

مراسم افتتاحیه این کارگاه آموزشی با حضور معاون وزیر و رییس سازمان مدیریت بحران کشور و استاندار آذربایجان شرقی در مرکز آموزش شرکت گاز استان برگزار شد.
معاون آمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران کشور در این مراسم، گفت: این کارگاه آموزشی به مدت چهار روز برگزار می‌شود.
مرتضی اکبرپور، هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی را دست‌یابی به وحدت فرماندهی، زبان مشترک، یکپارچگی و وحدت و همدلی در مواقع بحرانی و تلفیق دانش و تجربه در حوزه مدیریت بحران اعلام کرد.
وی خاطرنشان کرد: این کارگاه، اولین کارگاه از هفت کارگاه مدیریت بحران است که پنج مورد از آن در استان‌ها و دو کارگاه در سطح ملی برگزار خواهد شد.
اکبرپور، رویکرد اولین کارگاه آموزشی و تمرین ستادی مدیریت بحران غدیر 2 را مدیریت زلزله عنوان کرد و گفت: 11 گام مقابله با حادثه زلزله شناسایی شده است که توسط اساتید مجرب در این کارگاه ارایه خواهد شد.
به گفته وی، اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران استان‌های قزوین، زنجان، گیلان، اردبیل، آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی در این کارگاه، آموزش‌های لازم در رابطه با مدیریت بحران را سپری می‌کنند.


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386