شنبه, 05 بهمن 1398 ساعت 02:23 ب ظ - 01(Jan) 25 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

استاندار آذربایجان شرقی در دهمین روز ماه مبارک رمضان، با حضور در یکی از مراکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست در تبریز، بر سر سفره ایتام و كودكان بی‌سرپرست تحت پوشش سازمان بهزیستی نشست و به همراه آنها روزه خود را افطار کرد.به گزارش آی نیوز، دکتر اسماعیل جبارزاده در این دیدار در فضایی آکنده از صمیمیت و مهربانی، با کودکان این مرکز گفت‌وگو و از آنها دلجویی کرد.
وی در این مراسم معنوی، با قدردانی از خیران، خواستار تقویت همكاری و مشاركت گسترده مردم نوع‌دوست و بافرهنگ استان برای بهبود سطح كیفی خدمات سازمان بهزیستی شد.
دکتر جبارزاده که با خبرنگاران گفت‌وگو می‌کرد، همنشینی و حضور بر سر سفره افطار خانواده‌های نیازمند و رسیدگی به مشکلات آنها را به مسوولان توصیه کرد و این امر را فرصتی مغتنم برای تزکیه و تعادل روابط فردی و اجتماعی دانست.
وی، حس نوع دوستی و خدمت به طبقات نیازمند و محروم  جامعه را یک وظیفه همگانی دانست و گفت: نگاه مهر ورزانه  مردم و مسوولان و کمک به افراد آسیب پذیر جامعه با هیچ عمل دیگری قابل مقایسه نیست.
استاندار آذربایجان شرقی را در این دیدار شبستری معاون سیاسی و امنیتی استاندار، استوار آذر مدیرکل امور اجتماعی استانداری، تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران استان و همچنین جمعی از خیران و نیكوكاران استان همراهی کردند.

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386