دوشنبه, 07 مهر 1399 ساعت 09:04 ب ظ - 09(Sep) 28 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

استاندارآذربایجان شرقی گفت: برای رسیدن به توسعه پایدار در استان نیازمند همکاری دانشگاهیان به خصوص اعضای هیات علمی دانشگاه ها هستیم.


به گزارش آی نیوز، دكتر اسماعیل جبارزاده در مراسم تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی با اشاره به سه محور مهم و اساسي مراكز عالي در راستاي توسعه استان ،  اظهار داشت : در طول سال گذشته با همت تمامی مسوولان و صاحب نظران در بخش اقتصادی، سندی بنام سند تدبیر توسعه استان تهیه شد که برای بهتر پیاده شدن این سند نیازمند همکاری تمامی اعضای هیات علمی دانشگاه ها هستیم.

دانشگاه آزاد اسلامي افتخار جامعه علمي كشور است
وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی هم اکنون در تمام شهرها واحد دانشگاهی دارد، تصریح کرد: اگر امروز دنبال توسعه پايدار در استان هستيم، قطعا دانشگاه آزاد اسلامي به عنوان افتخار جامعه علمي كشور، با اساتيد بزرگوار و دانشجويان  محترم ، مي توانند نقش بسيار موثر و  مهمي را در تحقق اهداف، ايفا كنند.
وی با بيان دومين تقاضاي خود از مراكز دانشگاهي، با اشاره به تصویب ایجاد منطقه ویژه علم و فناوری در استان، ادامه داد: برای تحقق این مهم نیازمند همکاری و تعامل بیش از پیش اعضای هیات علمی دانشگاه ها و دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی هستیم.
جبارزاده با اشاره به تصویب منطقه ویژه علم و فناوری با نام ربع رشیدی در استان، گفت: همچنین تحقق اهداف منطقه ویژه علم و فناوری نیز در گرو همکاری اساتید دانشگاه های استان به خصوص اساتید دانشگاه آزاد انجام می شود.

رشد واحدهای صنعتی با مراکز تحقیق و توسعه امكان پذير است
استاندارآذربايجان شرقي با بيان سومين خواسته خود ،  یکی از علل عقب ماندگی صنعتی استان را نبود واحد تحقیق و توسعه در کنار واحدهای صنعتی عنوان کرد و گفت: با کمک اعضای هیات علمی دانشگاه ها خواهیم توانست به کمک صنعت استان رفته و با ایجاد واحدهای تحقیق و توسعه در تمامی صنایع شاهد دمیده شدن جان تازه ایی به کالبد صنعت آن باشیم.
وي با اشاره به موفقیت دانشگاه آزاد واحد ایلخچی در مسابقات بین المللی ربوکاپ، گفت: این موفقیت نشان از توان علمی بالای دانشجویان استان است، البته معتقدم این موفقیت به خوبی ، منعکس نشد.
 
هدایت پایان نامه ها به سمت بررسی و توسعه استان
استاندار خاطرنشان كرد: سه هزار و 700 عضو هیات علمی دانشگاهی در استان وجود دارد که توان علمی بسیار بزرگی است و می توان با بهره مندی از توان آنان مشکلات و معضلات استان را در قالب پایان نامه های دانشجویی مورد تحلیل و بررسی قرار داد و استانداری خریدارنتايج این تحقیقات علمی می باشد و اعضای هیات علمی دانشگاه ها می توانند با هدایت پایان نامه ها به سمت بررسی مشکلات آذربایجان شرقی، در کاهش مشکلات و توسعه استان سهیم باشند.
گفتنی است؛ در پایان این مراسم از خدمات علي رضايی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي تبريز قدردانی شد و سيد جواد انگجي به عنوان رئيس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربايجان شرقي معرفی شد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386