دوشنبه, 07 مهر 1399 ساعت 07:55 ب ظ - 09(Sep) 28 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی بابیان اینکه نسل جدید بیشتر اوقات خود را در فضای مجازی سپری می کنند، گفت: ضروری است نحوه استفاده از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در جامعه فرهنگسازی شود.


سعید شبستری در نشست ستاد سامان‌دهی امور جوانان استان، با بیان این که آسیب های فضای مجازی تهدیدی جدی است، افزود: بیشتر کاربران بدون داشتن مهارت استفاده از فضای مجازی وارد آن می شوند که بایستی در این خصوص بیش از پیش توجه کرد.
وی با تاکید بر این که نباید از تکنولوژی به عنوان تماشاگر بهره مند شد، ادامه داد: ضروری است تمامی دستگاه‌ها و ادارات مختلف دراین خصوص وارد عمل شده و با ایجاد گروه‌های اجتماعی مختلف در موضوعات متنوع کاربران این فضاها را به سوی خود جذب کنند.
شبستری گفت: برنامه های متنوع علمی، آموزشی و حتی دینی نباید در فضای بسته کلاس ها منحصر شود بلکه می توان از این طریق گروههای مجازی به آنها پرداخت.
وی تاکید کرد: تمامی دستگاه ها باید برای اوقات فراغت برنامه ریزی کنند و از بحشی نگری خارج شوند، ضروری است حصارها شکسته شود و از امکانات و پتانسیل های موجود حداکثر استفاده را کرد.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه شیوه های سنتی در برنامه های اوقات فراغت کارساز نیست، افزود: استفاده از تکنولوژی های روز و روش های جدید می تواند شرکت جوانان در برنامه های اوقات فراغت را افزایش دهد.
وی با بیان این که در بازه های زمانی مختلف علایق مردم متفاوت است، ادامه داد: باید از شیوه های نو و ابزارها و تکنولوژی های جدید برای جذب یشتر جوانان بهره مند شد و نشاط و همدلی اجتماعی را در بین آنان افزایش داد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386