سه شنبه, 08 بهمن 1398 ساعت 01:44 ب ظ - 01(Jan) 28 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: اجتماعی - - شناسه: 3354

 

 

 

 نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: مایه تاسف است که خبرنگاران و عکاسان بیمه نداشتنه باشند.


 مسعود پزشکیان در آیین بزرگداشت روز خبرنگار در تبریز گفت: اگر کسی که خبری را  به مردم می رساند حرف حق را بگوید و جز خدا از کسی نهراسد وضعیت بسیار خوب و روشنی در جامعه پیش می آید.
  وی خطاب به فعالان حوزه رسانه و مطبوعات افزود: اگر بتوانید جز حق نگویید و جز حق ننویسید جامعه شاهد حضور انسان های سالم و درستکار خواهد بود.
وی ادامه داد: وقتی می بینم خبرنگاران و یا عکاسان به خاطر گفتن حق به چه مشکلاتی دچار می شوند ولی باز هم از گفتن حق منصرف نمی شوند هم به خاطر  دیدن شجاعت این قشر احساس غرور می کنم و هم از وضعیت برخورد با آن ها در مواردی تاسف می خورم.
پزشکیان گفت: چرا باید یک خبرنگار و یا  یک عکاس که بیش از دهها سال در این عرصه زحمت کشیده به ما بگوید " بیمه تامین اجتماعی ندارم."؟
 وی حل مشکلات مربوط به خبرنگاران را نیازمند تصویب قانون های حمایتی در مجلس دانست و افزود: نهایت تلاش خود را برای رفع مشکلات موجود خبرنگاران به کار می گیریم.
 وی همچنین در مورد هنرهایی همچون کارتون و کاریکاتور نیز تصریح کرد: در مواردی که به راحتی نمی توان حق را گفت هنرهایی همچون کارتون و کاریکاتور به بهترین نحو ممکن می توانند جو موجود در جوامع همچون خفقان، بی عدالتی و ظلم را به تصویر بکشند.

 

 

 

 

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386