شنبه, 05 مهر 1399 ساعت 01:16 ب ظ - 09(Sep) 26 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

در پی برگزاری انتخابات روز پنج شنبه و اتمام مراحل شمارش آرای هفتمین دوره انتخابات سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی، اعضای 15 نفره هیات مدیره آن مشخص شدند.


به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی، این افراد در رشته های عمران، نقشه برداری، ترافیک، مکانیک، برق، معماری و شهرسازی موفق به کسب حداکثر آراء شدد.
در رشته عمران انتخابات نظام مهندسی آذربایجان شرقی که در 12 شهرستان این استان برگزار شد، 'غلامحسین بابایی'، 'بهلول تقی زاده'، 'طالب مرادی شقاقی'، 'یعقوب رونقی'، 'محمدعلی لطف الهی یقین' و 'علی ابراهیم زاده' موفق به عضویت در هیات مدیره این نهاد صنفی شدند.
از دیگر اعضای این هیات مدیره در رشته های نقشه برداری، ترافیک و مکانیک به ترتیب می توان به 'علی طوماری'، 'علیرضا معتمدنیا' و 'عادل حسین پور' اشاره کرد.
در رشته برق، 'سیامک اسمعیلی' و 'بهرام فرهخت'، در رشته معماری 'شهاب آدم نوه سی'، 'رضا سرکن دیزجی' و 'بیتا باقری' و در رشته شهرسازی 'رسول وظیفه شناس' به عضویت هیات مدیره این سازمان در آمدند.
گفتنی است نظام مهندسی و کنترل ساختمان به موجب تعریف این سازمان عبارت است از مجموعه قانون ، مقررات ، آئین نامه ها، استانداردها و تشکل های مهندسی ، حرفه ای و صنفی که در جهت رسیدن به اهداف منظ ور در این قانون تـدوین و به مورد اجراء گذاشته می شود.
هفتمین دوره انتخابات سازمان نظام مهندسی آذربایجان شرقی روز پنجشنبه گذشته در 12 شهرستان این آذربایجان شرقی برگزار شد .
این انتخابات با شرکت 160 نامزد برای کسب 15 کرسی سازمان نظام مهندسی برای دوره سه ساله عضویت در این سازمان برگزار شد .
میزان مشارکت در این انتخابات از مجموع 27 هزار نفر عضو سازمان بیش از هشت هزار نفر بوده و شهرستان های تبریز، مراغه،میانه ،مرند، جلفا، سراب، اهر، آذرشهر، بناب، شبستر از جمله شهرستان هایی بود که حوزه انتخاباتی داشت .

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386