پنج شنبه, 08 خرداد 1399 ساعت 05:35 ق ظ - 05(May) 28 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: قابل قبول نیست که یک پزشک 100 میلیون تومان درآمد داشته باشد اما یک کادر حقوق یک میلیونی داشته باشد و این مسئله در درون جامعه پزشکی قابل هضم نیست و موجب بی‌ثباتی در تعهدهات می‌شود.


به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، مسعود پزشکیان ظهر امروز در همایش گرامیداشت روز جهانی رادیولوژی بر توسعه عادلانه خدمات درمانی و پزشکی تاکید کرد.
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در زمینه خدمات درمانی اقدامات روز به روز گسترده‌تر می‌شود، گفت: این گستردگی خدمات و پیشرفت تکنولوژی موجب آسوده شدن بیشتر بشریت می‌شود و این خدمت ارزشمند است.
وی ادامه داد: عدالت و انصاف در جامعه دارای اهمیت است و این امر در جامعه سلامتی و درمانی باید مورد تاکید خاص قرار گیرد ولی ساختار فعلی درمانی و پزشکی ظالمانه است و تا زمانی که عدالت در سیستم حاکم نشود رضایت در جامعه صورت نخواهد گرفت.
وی تصریح کرد: فاصله‌های درآمدی در جامعه پزشکی و سیستم درمانی ظالمانه است و در هیچ جای جهانی این شکاف درآمدی وجود ندارد و اختلاف درآمدی 30 برابری در هیچ جای جهان وجود ندارد.
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: قابل قبول نیست که یک پزشک 100 میلیون تومان درآمد داشته باشد اما یک کادر حقوق یک میلیونی داشته باشد و این مسئله در درون جامعه پزشکی قابل هضم نیست و موجب بی‌ثباتی در تعهدها و خدمت‌ها می‌شود.
وی تاکید کرد: حاکمیت باید رفتاری عادلانه با تمام افراد درون خود داشته باشد و اگر این روند اصلاح نشود نباید انتظار داشته باشیم تا مشکلات حل شود و بنده به عنوان نماینده پیگیر این مسئله هستم و در آینده نیز اگر نماینده نباشم به عنوان یک انسان پیگیر خواهم بود.
پزشکیان در ادامه سخنان خود ادامه داد: کسانی که ما آنان را کافر می‌دانیم عادلانه‌تر از ما رفتار می‌کنند و بنده نیز معتقد هستم اگر در جامعه انصاف و عدالت باشد می‌توانیم زندگی راحتی داشته باشیم و عدالت است که می‌تواند زندگی سالم و راحت را داشته باشد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386