یکشنبه, 24 آذر 1398 ساعت 05:29 ق ظ - 12(Dec) 15 2019

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

 بر اساس ارزیابی ستاد استانی جشنواره شهید رجایی در خصوص عملکرد دستگاه‌های اجرایی در سال ۱۳۹۱، یازده دستگاه استانی و یک واحد شهرستانی به عنوان دستگاه‌های بر‌تر این جشنواره معرفی شدند.

 دستگاه‌های اجرایی نمونه استان آذربایجان شرقی عصر شنبه در جلسه شورای اداری استان که با حضور استاندار آذربایجان شرقی برگزار شد، مورد تجلیل قرار گرفتند.
به گزارش ایلنا بر اساس ارزیابی ستاد استانی جشنواره شهید رجایی در خصوص عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان در سال ۱۳۹۱، یازده دستگاه استانی و یک واحد شهرستانی به عنوان دستگاه‌های بر‌تر این جشنواره معرفی و با اهدای لوح تقدیر از سوی استاندار آذربایجان شرقی مورد تجلیل قرار گرفتند.
در بعد شاخص‌های عمومی و اختصاصی جشنواره شهید رجایی استان، اداره کل آموزش و پرورش، شرکت آب و فاضلاب شهری و اداره کل بنیاد شهید و امور ایثاگران استان به عنوان دستگاه‌های بر‌تر شناخته شدند.
در محور توسعه دولت الکترونیک، اداره کل امور مالیاتی استان به همراه تیم کاری، در محور ساماندهی نیروی انسانی، اداره کل فرودگاه‌های استان به همراه تیم کاری و در محور خدمات‌رسانی به مردم و تکریم ارباب رجوع، دانشگاه علوم پزشکی تبریز به همراه تیم کاری رتبه‌های بر‌تر را کسب کردند.
در بعد شاخص‌های اختصاصی نیز اداره کل ثبت احوال استان به همراه تیم کاری، اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس و شرکت گاز آذربایجان شرقی به عنوان دستگاه‌های بر‌تر و اداره امور آب شهرستان سراب نیز به عنوان واحد شهرستانی بر‌تر بر اساس نظرسنجی از مراجعان انتخاب شدند.
همچنین شرکت آب و فاضلاب روستایی و اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی بر اساس شاخص‌های مورد نظر استانداری به عنوان دو دستگاه برگزیده معرفی شدند.
در جلسه شورای اداری استان همچنین از تلاش‌های علیرضا نوین، در مدت هشت سال تصدی شهرداری تبریز قدردانی شد.

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386