یکشنبه, 06 مهر 1399 ساعت 10:19 ب ظ - 09(Sep) 27 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

آغاز پروازهای حج تمتع از 14 مهر؛
حجاج زنجانی از تبریز اعزام می شوند

پروازهای حج تمتع فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز از 14 مهر آغاز و در قالب 8 پرواز در مجموع 3 هزار و 276 حجاج از استانهای زنجان و آذربایجانشرقی تا 17 مهر به سرزمین وحی اعزام خواهند شد.

 مدیر کل فرودگاههای استان در جلسه هماهنگی پروازهای حج تمتع فرودگاه بین المللی تبریز گفت:براي كاهش بار تراكمي پروازهاي تهران، امسال عملیات اعزام حجاج استان زنجان نیز از فرودگاه شهید مدنی تبریز انجام خواهد شد.

رستمی با بیان اینکه فرودگاه زنجان جوابگوي پرواز حجاج نبوده گفت: 2 هزار و 398 نفر در قالب 20 کاروان از آذربایجانشرقی و 878 نفر از حجاج استان زنجان نیز در قالب 7 کاروان به مکه اعزام خواهند شد.

وی کاهش زمان معطلی حجاج و به حداقل رساندن زمان ترخیص بار در فرودگاه را از اولویتهای اداره کل فرودگاههای استان در مدت زمان اعزام حجاج به حج تمتع خواند و یادآور شد: تمامی ارگانها باید آمادگی لازم برای تامین امنیت مسافرت حجاج را فراهم کنند.

براساس این گزارش: در این جلسه مقرر گردید بار غیر مسافر طبق هماهنگی های صورت گرفته توسط پلیس فرودگاه از 10 مهر لغایت 13 مهر کنترل و تحویل نمایندگان هواپیمایی های عامل گردد. زائران جهت انجام تشریفات پرواز 4 ساعت قبل از پرواز در سالن حج حضور به هم رسانند که هماهنگی های لازم برای مدیران کاروان از طریق نماینده سازمان حج و زیارت صورت خواهد گرفت.

 در این جلسه تاکید شد که مدیران کاروان و یا معاونین آنها در هنگام تحویل ساک زائرین و ورود حجاج به سالن، اولین نفر خود را به پلیس و مدیر ترمینال حج معرفی نمایند.

 اطلاع رسانی در صورت تاخیر پروازها از طریق شرکت هواپیمایی عامل، استقرار آمبولانس اورژانس در فرودگاه و استقرار یک دستگاه جرثقیل، پوشش کنترل ترافیکی محدوده فرودگاه، معرفی پرسنل ارگانهای ذیربط تا 10 مهر، صدور کارت تردد برای دست اندرکاران، الصاق کارت تردد در انجام عملیات پروازها توسط عوامل دخیل از دیگر مصوبات این جلسه بود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386