یکشنبه, 24 آذر 1398 ساعت 06:58 ق ظ - 12(Dec) 15 2019

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
آذربایجان شرقی در رتبه ششم ازدواج و طلاق ثبت شده کشور

جعفری آذر خبر داد:
آذربایجان شرقی در رتبه ششم ازدواج و طلاق ثبت شده کشور
 مديركل ثبت احوال آذربايجان شرقي گفت: ميزان ازدواج ثبت شده آذربایجان شرقی در سال گذشته ۴۶ هزار و ۶۶۲ نمونه بوده که با ۵.۶ درصد از سهم كل كشور، در رتبه ششم جای دارد.

علي جعفري آذر ظهر دوشنبه در جلسه مسئولان اداره كل ثبت احوال آذربایجان شرقی با معاون سياسي و امنيتي استاندار این استان با بیان اینکه هفت هزار و ۲۵۵ مورد طلاق نیز در استان به ثبت رسيده كه با ۴.۸ درصد از سهم كل كشور همچنان در رتبه ششم قرار دارد، ادامه داد: در بحث مرگ و میر نیز مردان با ۱۱ هزار و ۵۱۸ مورد فوتي در سال گذشته بيشتر از زنان فوت شده در استان بودند كه ۹ هزار و ۶۹۰ نفر بود.

وی رتبه آذربایجان شرقی را در مرگ و میر پنجم بیان کرد و گفت: جمعيت استان بر اساس آخرين سرشماري صورت گرفته در سال ۹۰، به سه ميليون ۷۲۴ هزار و ۶۲۰ نفر رسيده و ۴.۹ درصد از جمعيت كشور را تشكيل مي دهد و ششمين استان كشور از نظر ميزان جمعيت محسوب مي شود.
 

جعفری آذر با اشاره به اینکه برای صدور 3 میلیون كارت هوشمند الكترونيك آمادگی کامل داریم، گفت: در مرحله اول اين طرح، كارت هوشمند الكترونيك فرمانداران و بخشداران صادر شد و آماده ايم تا مرحله دوم نیز به زودي آغاز شود./مهر

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386