پنج شنبه, 03 بهمن 1398 ساعت 09:08 ب ظ - 01(Jan) 23 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

 مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه بر توسعه ناوگان حمل نقل عمومی همراستا با اقتصاد مقاومتی تاکید کرد.


به گزارش آی نیوز به نقل از شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه ، نشست هم اندیشی مدیر عامل  با معاونین، مدیران و مسئولین ستادی، اجرایی و نظارت بازرسی  شرکت واحد اتوبوسرانی به منظور رسیدگی به مشکلات و بررسی  نحوه ارائه خدمات بهتر ومطلوب به شهروندان برگزار گردید.
در این نشست شمس الله فیروزیان، مدیر عامل این شرکت ضمن تشکر از معاونین ، مدیران و مسئولین شرکت گفت: کمبود در بعضی قسمتها از مهمترین چالش های این شرکت  می باشد که ما نیز باید با سعی و تلاش هر چه بیشتر از موانع و چالش های فوق عبور کنیم و در مسیر ارائه خدمات بیشتر و بهتر به شهروندان و مسافرین عزیز گام برداریم.
وی درادامه روز مرگی در انجام امورات را یکی از مشکلات دانست و افزود: ما باید از روزمرگی خارج و در برخورد ها ورفتارهایمان متفاوت بوده و در همه حال فکر و ایده های نو  داشته باشیم تا در مسیر توسعه و پیشرفت قرار بگیریم.همانطور که حضرت علی (ع) می فرمایند انسانی که دیروزش با امروزش یکی باشد . از زیانکاران می باشد.
مدیر عامل اتوبوسرانی افزود در حوزه حمل ونقل پیشرفتهای چشم گیری داشته ایم و برنامه ها وتصمیم هایی که قبلا گرفته شده بودند در حال عملیاتی شدن می باشند و با اطمینان میتوان گفت که عملکرد هایمان قابل دفاع و مورد قبول میبا شد .
وی افزود تلاش کرده ایم وتوانسته ایم اقتصاد مقاومتی را سرلوحه برنامه هایمان قرار داده و در برنامه ریزیها و اجراها از هدر رفت سرمایه و هزینه های اضافی جلوگیری نموده که این اصل منفعت در اقتصاد می باشد.
فیروزیان با اشاره به ظرفیت های بالقوه در اتوبوسرانی گفت: همه کارکنان و کارشناسان شرکت واحد اتوبوسرانی باید تلاش نمایند تا این ظرفیتها را به مرحله عملیاتی برسانند.تا با اجرای این اصل به سرمنزل مقصود خود که همان اصل تقدم ارائه خدمات حمل و نقل عمومی سریع راحت و ایمن برای همشهریان و مسافرین است برسیم

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386