شنبه, 25 مرداد 1399 ساعت 12:58 ب ظ - 08(Aug) 15 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: اجتماعی - - شناسه: 4907

فرمانده پلیس راه آذربایجان شرقی از بسته شدن مسیر رفت آزاد راه تبریز -زنجان در محدوده بستان آباد - زنجان به دلیل ریزش پل خبر داد.


سرهنگ جواد ناموران روز سه شنبه به ایرنا گفت: بخشی از این پل نزدیک راهدارخانه ورقه در کیلومتر 110 تبریز به زنجان ریزش کرده و امکان تردد از روی آن وجود ندارد.
وی با اشاره به اینکه محور برگشت این آزاد راه باز و تردد جریان دارد، توصیه کرد: کسانی که قصد تردد در مسیر تبریز به زنجان دارند از جاده قدیم تبریز - میانه استفاده کنند.
مدیرکل راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی هم در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه بخش کوچکی از پل به دلیل خوردگی دچار ریزش شده است، گفت: کارشناسان در حال بررسی وضعیت پل هستند و پس از انجام اقدامات لازم اجاز تردد به خودروها را خواهند داد.
توحید اخلاقی اظهارکرد: آزاد راه تبریز- زنجان به صورت ناقص بهره برداری شده و هنوز هم شرکت ساخت و توسعه آزاد راه های کشور قطعاتی از پل را از پیمانکاران تحویل نگرفته است.
وی با اشاره به نواقص پل های این آزاد راه، گفت: نبود آب چکان، موجب انباشت آب در زمان بارندگی شده و با کاهش دمای هوا و یخبندان به سازه آسیب می رسد.
اخلاقی اعتبار مورد نیاز برای رفع نواقص این آزاد راه را سه هزار میلیارد ریال اعلام کرد.
آزاد راه تبریز - زنجان به طول 285 کیلومتر در چهار فاز اجرا شد.
فاز نخست آن به طول 82 کیلومتر حدفاصل «زنجان - سرچم» در سال 83، فاز دوم آن به طول 161 کیلومتر حدفاصل «سرچم - بستان آباد» در سال 85 و فاز سوم آن به طول 22 کیلومتر حدفاصل «بستان آباد - قزلجه میدان» در سال 90 بهره برداری شد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386