چهارشنبه, 13 مرداد 1400 ساعت 05:57 ب ظ - 08(Aug) 04 2021

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

اسلحه‌های ایرانی که قاتل متجاوزان خارجی هستند

on شنبه, 25 ارديبهشت 1400 11:55

صنایع نظامی کشورمان چندین سال است که در حوزه طراحی و ساخت تسلیحات و تجهیزات به خودکفایی رسیده اند.

چاپ ایمیل - دسته: اجتماعی - - شناسه: 4907

فرمانده پلیس راه آذربایجان شرقی از بسته شدن مسیر رفت آزاد راه تبریز -زنجان در محدوده بستان آباد - زنجان به دلیل ریزش پل خبر داد.


سرهنگ جواد ناموران روز سه شنبه به ایرنا گفت: بخشی از این پل نزدیک راهدارخانه ورقه در کیلومتر 110 تبریز به زنجان ریزش کرده و امکان تردد از روی آن وجود ندارد.
وی با اشاره به اینکه محور برگشت این آزاد راه باز و تردد جریان دارد، توصیه کرد: کسانی که قصد تردد در مسیر تبریز به زنجان دارند از جاده قدیم تبریز - میانه استفاده کنند.
مدیرکل راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی هم در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه بخش کوچکی از پل به دلیل خوردگی دچار ریزش شده است، گفت: کارشناسان در حال بررسی وضعیت پل هستند و پس از انجام اقدامات لازم اجاز تردد به خودروها را خواهند داد.
توحید اخلاقی اظهارکرد: آزاد راه تبریز- زنجان به صورت ناقص بهره برداری شده و هنوز هم شرکت ساخت و توسعه آزاد راه های کشور قطعاتی از پل را از پیمانکاران تحویل نگرفته است.
وی با اشاره به نواقص پل های این آزاد راه، گفت: نبود آب چکان، موجب انباشت آب در زمان بارندگی شده و با کاهش دمای هوا و یخبندان به سازه آسیب می رسد.
اخلاقی اعتبار مورد نیاز برای رفع نواقص این آزاد راه را سه هزار میلیارد ریال اعلام کرد.
آزاد راه تبریز - زنجان به طول 285 کیلومتر در چهار فاز اجرا شد.
فاز نخست آن به طول 82 کیلومتر حدفاصل «زنجان - سرچم» در سال 83، فاز دوم آن به طول 161 کیلومتر حدفاصل «سرچم - بستان آباد» در سال 85 و فاز سوم آن به طول 22 کیلومتر حدفاصل «بستان آباد - قزلجه میدان» در سال 90 بهره برداری شد.

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386