چهارشنبه, 02 بهمن 1398 ساعت 01:02 ق ظ - 01(Jan) 22 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: اجتماعی - - شناسه: 5275

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان شرقی گفت: مردم سخاوتمند استان با مساعدت ۹۳ میلیارد ریالی، بیشترین آمار عملکرد در جشن نیکوکاری سال ۹۴ را به خود اختصاص دادند.


به گزارش آی نیوز به نقل از مهر حسین دشتی دوشنبه با اعلان این خبر افزود: از مجموع کمک های جمع آوری شده مردم نیکوکار استان هفت میلیارد ریال به صورت نقدی، ۵۹ میلیارد ریال به صورت غیرنقدی بوده و ۲۷ میلیارد ریال نیز از طریق مراکز نیکوکاری بوده است.
وی از رشد ۳۷ درصدی کمک های مردمی این استان در جشن نیکوکاری سال گذشته نسبت به سال ۹۳ خبر داد و خاطرنشان کرد: مشارکت خیرین و مردم نوعدوست استان در جشن نیکوکاری قابل تقدیر است و بیشترین آمار عملکرد جشن نیکوکاری سال ۹۴ را به خود اختصاص دادند و استان های فارس و خوزستان نیز به ترتیب در رده های بعدی قرار گرفتند.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان شرقی همچنین بیان کرد: مردم نوعدوست استان در سال ۹۳ بیش از ۶۸ میلیارد ریال به صورت نقدی و غیر نقدی در جشن احسان و نیکوکاری به نیازمندان مساعدت کرده بودند و كمك های نقدی و غیر نقدی جمع آوری شده در جشن نیکوکاری قبل از سال نو بین نیازمندان توزیع شد.
گفتنی است، امکان واریز مستقیم وجوه و کمک های مردمی به حساب هر استان و شهرستان و مشارکت در جشن نیکوکاری در سامانه آنی پرداخت نیکوکاری با شماره گیری #۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه میسر شده است.

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386