یکشنبه, 06 بهمن 1398 ساعت 03:20 ق ظ - 01(Jan) 26 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: اجتماعی - - شناسه: 5414

رییس سازمان سنجش آموزش و پرورش گفت: نتایج اولیه امتحانات نهایی حداکثر تا 28 خرداد اعلام می‌شود و پس از این زمان به اعتراضات دانش‌آموزان پاسخ می‌دهند.


عبدالرسول عمادی رئیس سازمان سنجش آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان ،در خصوص زمان اعلام نتایج اولیه امتحانات نهایی دانش‌آموزان گفت: همانطور که قبلا هم گفته شده بود روند اعلام نتایج از این هفته در برخی استان‌ها اجرا شده و در برخی دیگر طی روزهای آینده اعلام می‌شود.
وی ادامه داد: حداکثر تا 28 خرداد زمان اعلام اولیه نتایج به پایان می‌رسد و پس از آن به اعتراض دانش‌آموزان پاسخ داده می‌شود.
رییس سازمان سنجش آموزش و پرورش با بیان اینکه روز مشخصی برای اعلام نتایج اعتراضات وجود ندارد عنوان کرد: چنانچه اعتراض دانش‌آموزان به نمرات به جا باشد قطعا پاسخ می‌گیرند.
عمادی‌ اظهار کرد: علی‌رغم فضا‌سازی که مبنی بر سخت بودن سؤالات امتحانی‌ امسال؛ در همه استان‌ها وضعیت نمرات نسبت به سال قبل بسیار بالاتر بود.
وی افزود: چندی پیش صحبت‌هایی مبنی بر فروش سؤالات امتحانی‌ در فضای مجازی مطرح شد و مسئولان آموزش و پرورش این خبر را تکذیب کردند و نسبت به برخورد با متخلفان اقداماتی انجام شد.
رییس سازمان سنجش آموزش و پرورش بیان کرد: بر اساس پیگیری‌های انجام شده از سوی مرکز حراست آموزش و پرورش اکنون سرشاخه‌های گروه‌هایی که به قصد کلاهبرداری‌ خبرهای کذبی‌ مبنی بر فروش سؤالات امتحانی‌ داشتند شناسایی و دستگیر شدند.
عمادی‌ یادآور شد: برخلاف تمامی‌ فضاسازی‌های صورت گرفته مبنی بر استاندارد نبودن سؤالات و همچنین فروش سؤالات امتحانی‌ در فضای مجازی وضعیت برگزاری امتحانات در صحت و امنیت کامل بود و هیچگونه تخلفی صورت نگرفته است و صحبت‌های ضد و نقیض فقط موجب تشویش اذهان عمومی و بدبین کردن مردم نسبت به امتحانات آموزش و پرورش می‌شود.

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386