سه شنبه, 08 بهمن 1398 ساعت 01:47 ب ظ - 01(Jan) 28 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: اجتماعی - - شناسه: 5415

شهاب الدین بیمقدار از ارسال نامه نمایندگان استان به رییس جمهور برای رسیدگی به وضعیت کارخانه ماشین سازی تبریزخبر داد.

 

 نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پیگیر مشکلات مربوط به ماشین سازی هستم گفت: طی نامه ای از رییس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت و وزیر امور اقتصادی و دارایی درخواست کرده ایم که تا 5سال، کارخانه ماشین سازی تبریز را واگذار نکرده و برای خروج این مجموعه بی نظیر صنعتی از حالت کما، تلاش کند.

 شهاب الدین بیمقدار ، با ابراز تاسف از مسائل پیش آمده اخیر در رابطه با کمپرسورسازی و ماشین سازی تبریز گفت: این دو مجموعه صنعتی و تولیدی از بهترین و مهم ترین واحدهای استان محسوب می‌شوند و نقش بسیار مهمی در رفع نیازهای بخش عمده‌ای از کشور دارند.

وی با ابراز تاسف از نامه کارگران کمپرسورسازی به کمیته امداد امام خمینی(ره) عنوان کرد: این اقدام، یک اقدام ناشیانه و به دوز از شان کارگران این مجموعه بود. ای کاش این کارگران نیز همچون کارگران برخی از واحدهای مشکل دار صنعتی و تولیدی، از کانال قانونی، اقدام به اعتراض کرده و نتیجه اعتراض خود را از استانداری و ... پیگیر می شدند.

 وی با بیان اینکه در کل، حق را به کارگران می‌دهم، ادامه داد: چهارشنبه به تبریز می آیم و از نزدیک، پیگیر مشکلات کارگران کمپرسورسازی خواهم بود.

 نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که آیا دولت، کارخانه ماشین سازی را برای بدهی های خود به گرو گذاشته است؟ عنوان کرد: دولت، بابت بدهی خود به صندوق بازنشستگی فولاد خوزستان، این کارخانه را به صندوق بازنشستگی داد ولی با توجه به اینکه مجموعه صندوق بازنشستگی فولاد نیز به خزانه، بدهی داشت، دوباره به خزانه و دولت پس داده و ماشین سازی در گرو شخصی نیست.

به گفته بیمقدار، کارخانه ماشین سازی در حالت کماست و نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی، نامه ای خطاب به رییس جمهور  وزیر صنعت، معدن و تجارت و وزیر امور اقتصادی و دارایی نوشته و ارسال کرده اند.

 وی تصریح کرد: در این نامه از دولت خواسته ایم که تا 5 سال، کارخانه ماشین سازی در سدت دولت بماند و دولت، مدیریت خوبی برای این مجموعه تعیین کند و پس از این مدت، نسبت به واگذاری اصولی آن اقدام کند.

 

 

 

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386