سه شنبه, 24 تیر 1399 ساعت 03:33 ب ظ - 07(Jul) 14 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: اجتماعی - - شناسه: 546
70 درصد طلاق‌ها در 5 سال اول زندگی رخ می‌دهد

مدیرکل امور اجتماعی استانداری آذربایجان‌شرقی:
70 درصد طلاق‌ها در 5 سال اول زندگی رخ می‌دهد

مدیرکل امور اجتماعی استانداری آذربایجان‌شرقی با اشاره به اینکه بیش از 70 درصد طلاق‌ها در پنج سال اول زندگی رخ می‌دهد، گفت: نداشتن تفاهم در زندگی و بروز پدیده چشم و هم چشمی از جمله عوامل طلاق هستند.به گزارش آی نیوز، مهدی اسماعیلی در همایش روز خانواده ویژه زوج‌های جوان در تبریز اظهار کرد: ازدواج مورد تاکید آموزه‌های دینی ما مسلمانان است و به افراد به خصوص جوانان توصیه شده تا همت کنند و زندگی مشترک تشکیل دهند.

وی تاکید کرد: تفاهم و همدلی همسران باعث می‌شود پایه‌های زندگی مستحکم شده و دوام یابد.

اسماعیلی با بیان اینکه زندگی مشترک در سه بخش قبل از ازدواج،حین ازدواج و بعد از ازدواج تقسیم می شود اظهار داشت: باید دقت نماییم که با چه فردی ازدواج کنیم تا زندگی مان دوام داشته باشد.

وی ضمن نگرانی از افزایش طلاق در جامعه یادآور شد: به طور میانگین از هر7 ازدواج یک مورد به طلاق می‌انجامد که فاجعه است و باید برای آن تدابیری اندیشیده شود.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری آذربایجان‌شرقی با اشاره به اینکه بیش از 70 درصد طلاق‌ها در پنج سال اول زندگی رخ می‌دهد خاطرنشان کرد: اعتیاد یکی از زوجین به مواد مخدر، نداشتن تفاهم در زندگی و بروز پدیده چشم و هم چشمی عواملی هستند که زندگی مشترک را تهدید کرده و اغلب به طلاق می‌انجامند.

وی آرامش در زندگی را شرط ادامه زندگی دانست و تصریح کرد: اگر زن و مرد در کنار هم بوده آرامش در خانواده حاکم خواهد شد./ فارس

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386