دوشنبه, 07 مهر 1399 ساعت 05:52 ب ظ - 09(Sep) 28 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی:

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی اظهارکرد: ما در تبریز 2018 دل به حمایت های ملی بسته بودیم و وعده و وعیدهای بسیاری گرفتیم اما دریغ از آنکه در بالا خبری نیست و باید خودمان دست به کار شویم.


مسعود پزشکیان در مراسم افتتاح رسمی پیش رویداد تبریز 2018 یادآورشد: امروز آغاز روزی است که ما تبریز را به عنوان پایتخت نمونه گردشگری معرفی میکنیم و از امروز باید نهادهای متولی در تبریز و همچنین همه شهروندان تبریزی دست به کار شوند تا تبریز را به عنوان پایتخت و شهر نمکنه گردشگری در ایران و جهان اسلام معرفی کنند.

پزشکیان ادامه داد:  تبریز در سال های دور مهد تمدن و علوم فرهنگ بوده؛ 650 سال پیش در این شهر به 7 زبان زنده دنیا در دانشگاه ربع رشیدی علم تدریس میشده است ما باید سعی کنیم به گذشته خود  رجوع کنیم،چرا که وقتی به این جایگاه رجوع کنیم احیا خواهیم شد.
وی خاطرنشان کرد:  2018 آغاز راه سخت تبریز است برای رسیدن به جایگاه جهانی نه پایان آن.
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین گفت: شهروندان تبریزی و مسئولان این شهر  برای اینکه این شهر رل به پایتخت گردشگری جهان اسلام تبدیل کنند باید جلوه فرهنگ این شهر را در عمل باید نشان دهند و بیشتر باید به توان شهروندان و نهادهای این شهر متکی باشند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386