دوشنبه, 05 خرداد 1399 ساعت 08:00 ق ظ - 05(May) 25 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

فرماندار چاراویماق گفت: کمترین نرخ بیکاری در آذربایجان شرقی با 7.8 درصد به این شهرستان تعلق دارد.

 

رحیم بلال زاده در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان چاراویماق، اظهار کرد: بیکاری یکی از مهمترین آسیب های اجتماعی محسوب می شود و برای کاهش نرخ بیکاری در جامعه همه دستگاه های اجرایی باید اهتمام کنند.
وی افزود: رونق تولید ملی و رفع مشکل بیکاری جوانان از اولویت های مسئولان کشوراست و دولت تدبیر و امید در این زمینه گام های بسیار مهمی برداشته است.
بلال زاده ایجاد مرکز فنی و حرفه ای را در این شهرستان ضروری دانست و افزود: یکی از اصلی ترین علل بیکاری جوانان چاراویماق عدم دارا بودن مهارت کافی است که حاصل نبود مرکز فنی و حرفه ای جهت مهارت آموزی جوانان جویای کار در این شهرستان است که باید در این خصوص برنامه ریزی های لازم انجام شود.
وی همچنین از پرداخت تسهیلات اشتغال زایی ارزان برای جوانان صاحب ایده و دارای مهارت خبر داد و گفت: تمامی اشخاصی که دارای ایده مناسب اقتصادی برای راه اندازی مشاغل مختلف در شهرستان هستند می توانند به دستگاه های اجرایی مرتبط با طرح خود مراجعه و از تسهیلات لازم اشتغال زایی برخوردار شوند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386