یکشنبه, 01 مهر 1397 ساعت 06:23 ق ظ - 09(Sep) 23 2018

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 97: حمایت از کالای ایرانی

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: ۲۲ هزار و ۵۸۱ حامی نیکوکار استان حمایت از حدود ۱۲ هزار یتیم طرح اکرام ایتام و محسنین را برعهده گرفته اند.

 

بهروز شریف اظهار داشت: حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین در سال گذشته ۲۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به فرزندان معنوی خود کمک کردند تا این فرزندان بتوانند بدون دغدغه و با خیال راحت زندگی کنند.
وی با اشاره به اینکه طرح محسنین شامل آن دسته از خانوارهای نیازمند می شود که دارای سرپرست بیمار، معلول، ازکارافتاده و یا زندانی هستند، افزود: اکنون بیش از ۱۱ هزار حامی فعال طرح محسنین حمایت از هفت هزار و ۶۹۲ فرزند نیازمند را در استان آذربایجان شرقی بر عهده دارند.
شریف تأکید کرد: حامیان علاوه بر پرداخت سرانه ماهانه، تلاش می کنند مشکلات درمانی، تحصیلی و معیشتی ایتام و فرزندان تحت حمایت را رفع کنند.
وی با اشاره به اینکه ۱۱ هزار حامی طرح اکرام ایتام، 4 هزار و ۳۰۷ یتیم را زیر چتر حمایتی خود قرار داده اند، گفت: این حامیان علاوه بر کمک های نقدی، هرماه پیگیر مشکلات تحصیلی، مسکن و جهیزیه فرزندان معنوی خود هستند و در حد توان نسبت به حل این مشکلات اقدام می کنند.
شریف اعلام کرد: مردم و خیران آذربایجان شرقی برای حمایت از فرزندان نیازمند محسنین علاوه بر مراجعه به دفاتر این نهاد در استان و یا سایت محسنین، می توانند عدد یک را به سامانه ۳۰۰۰۱۲۷۴ پیامک کنند.

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

کشف قدیمی ترین جانور جهان متعلق به 558 میلیون سال پیش

کشف قدیمی ترین جانور جهان متعلق به 558 میلیون سال پیش

 یک دانشجوی دوره دکتری، فسیلی در شمال غرب روسیه پیدا کرد که بر اساس بررسی‌های محققان، متعلق به قدیمی‌ترین جانوری است که تا کنون شناسایی شده: جانوری از سرده دیکنسونیا...

عواقب خطرناک افسردگی در دوران بارداری

افسردگی در دوران بارداری اثر‌هایی بسیار مخرب بر رشد سلول‌های مغزی جنین می‌گذارد و احتمال ابتلای او به بیماری‌های سخت درمان را تشدید می‌کند.

آی خبر © Aynews.ir 2007-2018
1397 - 1386