پنج شنبه, 06 ارديبهشت 1397 ساعت 02:18 ب ظ - 04(Apr) 26 2018

انتخاب زبان

یادداشت و گزارش

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

tabrizmarketing

شعار سال 96: اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: ۲۲ هزار و ۵۸۱ حامی نیکوکار استان حمایت از حدود ۱۲ هزار یتیم طرح اکرام ایتام و محسنین را برعهده گرفته اند.

 

بهروز شریف اظهار داشت: حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین در سال گذشته ۲۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به فرزندان معنوی خود کمک کردند تا این فرزندان بتوانند بدون دغدغه و با خیال راحت زندگی کنند.
وی با اشاره به اینکه طرح محسنین شامل آن دسته از خانوارهای نیازمند می شود که دارای سرپرست بیمار، معلول، ازکارافتاده و یا زندانی هستند، افزود: اکنون بیش از ۱۱ هزار حامی فعال طرح محسنین حمایت از هفت هزار و ۶۹۲ فرزند نیازمند را در استان آذربایجان شرقی بر عهده دارند.
شریف تأکید کرد: حامیان علاوه بر پرداخت سرانه ماهانه، تلاش می کنند مشکلات درمانی، تحصیلی و معیشتی ایتام و فرزندان تحت حمایت را رفع کنند.
وی با اشاره به اینکه ۱۱ هزار حامی طرح اکرام ایتام، 4 هزار و ۳۰۷ یتیم را زیر چتر حمایتی خود قرار داده اند، گفت: این حامیان علاوه بر کمک های نقدی، هرماه پیگیر مشکلات تحصیلی، مسکن و جهیزیه فرزندان معنوی خود هستند و در حد توان نسبت به حل این مشکلات اقدام می کنند.
شریف اعلام کرد: مردم و خیران آذربایجان شرقی برای حمایت از فرزندان نیازمند محسنین علاوه بر مراجعه به دفاتر این نهاد در استان و یا سایت محسنین، می توانند عدد یک را به سامانه ۳۰۰۰۱۲۷۴ پیامک کنند.

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

برنامه هدایت چند مرحله‌ای کاربران به سمت پیام‌رسان‌های داخلی

دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور از اختصاص مرکز نگهداری داده مجهز و حفاظت‌شده و زیرساخت های مورد نیاز به پیام‌رسان‌های داخلی برای ارائه خدمات بهتر و سریع‌تر به مردم...

ایران صدرنشین تولید علم جهان اسلام/ ۲۲ درصد از تولیدات علمی کشورهای اسلامی توسط پژوهشگران ایران

سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام گفت: ۲۲ درصد از کل تولیدات علمی کشورهای اسلامی توسط پژوهشگران ایران تولید می‏‌شود.

آی خبر © Aynews.ir 2007-2018
1397 - 1386