سه شنبه, 08 بهمن 1398 ساعت 07:27 ب ظ - 01(Jan) 28 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

آی نیوز؛ مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی:

توحید اخلاقی مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی

 مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی گفت: بخش بزرگی از بزرگراه تبریز - اهر تا پایان امسال زیر بار ترافیک می رود.

 

توحید اخلاقی افزود: این بزرگراه قرار بود در سال ۹۵ به بهره برداری برسد که به علت محدودیت های اعتباری و فصل کاری بهره برداری از آن به تعویق افتاد.

وی اظهار کرد: در جلسه ای که روز گذشته با پیمانکاران این طرح برگزار شد، آن ها قول دادند با استفاده از همه ظرفیت ها و افزایش ماشین آلات خود بخش بزرگی از این طرح را امسال تکمیل کنند و به زیر بار ترافیک ببرند.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی یادآوری کرد: با پیگیری های انجام شده، سازمان برنامه و بودجه نیز برای تامین اعتبار مورد نیاز این طرح قول مساعد داده است.

اخلاقی ادامه داد: برای اتمام باندهای رفت و برگشت بزرگراه تبریز - اهر، مطالبات پیمانکاران و اجرای تقاطع غیرهمسطح در آن به بیش از یک هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

طبق آخرین آمارها از وضعیت اجرای بزرگراه ۹۰ کیلومتری تبریز – اهر به عنوان یکی از مصوبه های سفر نخست رییس جمهوری به آذربایجان شرقی، تاکنون حدود ۴۲ کیلومتر از این طرح بهره برداری شده و ۴۸ کیلومتر دیگر نیز در دست احداث است.

با مصوبه وزارت راه و شهرسازی، کلنگ عملیات اجرایی تبدیل جاده اهر – تبریز به بزرگراه سال ۱۳۷۷ زمین زده شد و در سفر اردیبهشت سال ۹۴ رییس دولت تدبیر و امید به آذربایجان شرقی، بر سرعت بخشی در اجرای آن تاکید شده است.
بزرگراه چهار بانده تبریز ـ اهر در سه قطعه در امتداد هم شامل قطعه نخست به طول ۲۰ کیلومتر از تبریز تا خواجه، قطعه دوم به طول ۴۸ کیلومتر از خواجه تا گویجه بل و قطعه سوم به طول ۲۳ کیلومتر از گویجه بل تا اهر ساخته می شود.

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386