شنبه, 16 آذر 1398 ساعت 03:08 ق ظ - 12(Dec) 07 2019

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

image

حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم در جمع مردم شهید پرور در ورزشگاه تختی تبریز ضمن خیر مقدم و تشریف فرمایی رییس جمهور به استان آذربایجان شرقی به مطالبات مردم استان اشاره کرد و  گفت:طرح خط آهن تبریز میانه از ۱۸ سال قبل آغاز شده و باید ۱۱ سال قبل افتتاح می‌شد که قراربراین شده تابستان امسال به بهره برداری برسد امیدواریم با دستور جناب رییس جمهور افتتاح و بهره برداری شود.

امام جمعه تبریز افزود : پروژه راه‌آهن تبریز- میانه ۱۸ سال است، آغاز شده و باید ۱۱ سال قبل به پایان می‌رسید تازه امسال می‌گویند راه‌آهن تا بستان‌آباد مورد بهره‌برداری قرار میگیرد و از آنجا به تبریز با اتوبوس مسافران منتقل خواهند شد.

وی در ادامه با تاکید بر یک کارخانه ذوب در ورزقان گفت : وجود کارخانه مس سونگون در ورزقان و استحصال سنگ آهن مس از این معدن ایجاد کارخانه ذوب در این منطقه ضروری کرده است تا دست آورد کارگران در این منطقه، مورد بهره برداری قرار گیرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تقدیر اقدامات وزارت بهداشت و درمان در تبریز گفت : تبریز بخشی برای بیماران کبدی ندارد و آنان مجبور هستند برای مداوا به شیراز بروند که ایجاد این بخش نیز در بیمارستان های تبریز نیازمند توجه ویژه دولت است.

امام جمعه تبریز از دکتر روحانی خواست پروژه‌های اتوبان تبریز سهند، بزرگراه اهر-تبریز و اتوبان تبریز- مرند –بازرگان را باید مورد توجه قرار دهند.

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم با بیان اینکه آذربایجان ۱۰ هزار شهید در دفاع مقدس و ۲۰ شهید مدافع حرم تقدیم نظام اسلامی کرده است، گفت : تبریز شهر شهیدان محراب آیت الله قاضی طباطبایی و آیت الله شهید مدنی است و جا دارد در این ایام که سالگرد ارتحال عالم وارسته و فقیه بزرگوار آیت الله ملکوتی است یاد و خاطره ایشان را گرامی بدارم و از خدمات آیت الله مشکینی و خدمات ۲۲ ساله آیت الله مجتهد شبستری قدردانی کنم.

نماینده ولی فقیه در آذربایجانشرقی با بیان اینکه شهر تبریز سرسربلند ایران، سرزمین شهدای ۲۹بهمن، خانه عاشورائیان لشکر عاشورا، شهر هنردوست و ورزش‌دوست است، تشریف ‌فرمایی رئیس‌جمهور به خطه آذربایجان را خیر مقدم گفت.

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386