سه شنبه, 01 بهمن 1398 ساعت 03:32 ب ظ - 01(Jan) 21 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

image

 حجت الاسلام والمسلمین علوی در جمع مردم مراغه در مسجد جامع این شهر گفت: با تلاش فرزندان شما در وزرات اطلاعات تروریست‌هایی که برنامه و نقشه قبلی برای اجرای طرح‌های تروریستی در کشور داشتند از پای در آمدند.

وی گفت: به برکت بیداری و همت سربازان گمنام امام زمان (عج) برای تامین امینت در شرایط کنونی ایران اسلامی یکی از امن‌ترین و آرام‌ترین کشور‌های دنیا است.

حجت الاسلام علوی خاطرنشان کرد: اگر مردم در کنار هم باشند دشمن پوشالی همانند آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

علوی با اشاره به حمله تروریستی سال گذشته به مجلس شورای اسلامی افزود: در راستای وظیفه ذاتی که تامین امنیت است سال گذشته عواملی که سلاح و امکانات در اختبار تروریست هایی که به مجلس حمله کرده بودند در زمانی کمتر از ۲۴ ساعت شناسایی و دستگیر شدند و این اقدام نه تنها دشمن را حیرت زده کرد بلکه نشان داد که سربازان نظام جمهوری اسلامی اجازه ای به هیچ جنبنده ای نمی دهند.

حجت الاسلام والمسلمین پور محمدی امام جمعه مراغه نیز در این دیدار از تلاش‌های سربازان گمنام امام زمان عج قدر دانی کرد.

نماینده مردم مراغه و عجبشیر در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم گفت:: فرسوده بودن شبکه آبرسانی مراغه از مشکلات اساسی مردم این شهر است.

علی جلیلی افزود: ایجاد منطقه اقتصادی از طرح‌هایی است که با وجود تصویب در مجلس شورای اسلامی سال‌ها است راکد مانده است.

همچنین همزمان با سفر هیات دولت به آذربایجان شرقی وزیر اطلاعات به نمایندگی از هیات دولت از رصد خانه تاریخی و بیمارستان سینای مراغه بازدید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین علوی در بازدید از رصد خانه تاریخی مراغه گفت: مشکلات این بنای تاریخی را به منظور اختصاص اعتبار ویژه در جلسه هیات دولت مطرح می‌کنم.

وی در بازدید از بیمارستان سینا افزود: این بیمارستان از نظر عمرانی به پایان رسیده و آماده پذیرش بیمار است و به محض پایان تجهیز در خدمت مردم خواهد بود.باشگاه خبرنگاران جوان

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386