دوشنبه, 30 دی 1398 ساعت 12:54 ق ظ - 01(Jan) 20 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

مسعود سلطانی‌فر بعد از ظهر امروز در جشن روز جوان اظهار کرد: تلاش دولت بر این است که در مسیر عمران و آبادانی دستاورد بیشتری داشته باشیم و با توزیع صحیح امکانات، توازنی در کشور به وجود بیاوریم.

وی با بیان اینکه ورزش در دنیا تنها ابزاری است که می‌تواند ظرف چند ساعت ملتی را خوشحال کند، تصریح کرد: پیروزی یک تیم فوتبال، کشتی‌گیر و رزمی‌کار یا موفقیت ورزشکاری می‌تواند موجب شادی یک کشور شود.

وزیر ورزش و جوانان بیان کرد: دولت تلاش دارد با تأمین امکانات مناسب و برگزاری دوره‌های آموزشی و رویدادهای ورزشی باعث ایجاد سرگرمی و نشاط در جامعه شود.

وی خاطرنشان کرد: توسعه ورزش‌های همگانی جزء اولویت‌های وزارت ورزش و جوانان است، رئیس جمهور نیز این موضع را به‌صورت ویژه پیگیری می‌کند، وی بر ایجاد نشاط در جامعه تأکید دارد.

سلطانی‌فر با بیان اینکه در خصوص جوانان همه فعالیت‌ها حول و حوش ورزش نیست، گفت: دولت تلاش‌های زیادی برای گسترش سازمان‌های مردم‌نهاد انجام داده است، با تأکیدات دولت موفق شدیم از سال 92 تاکنون تعداد سمن‌ها را از 92 به 2 هزار برسانیم که در زمینه تحقق مشارکت جوانان در عرصه‌های مختلف فعالیت می‌کنند.

وی با بیان اینکه وام ازدواج را از 3 به 15 میلیون رساندیم، اظهار کرد: بر این اساس هر زوج می‌تواند 30 میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه دریافت کند و با اینکه متقاضی وام ازدواج زیاد بود، 92 درصد از متقاضیان وام خود را دریافت کردند.

وزیر ورزش و جوانان بیان کرد: جوانان در خانه‌های جوان با اندیشه‌های هم آشنا می‌شوند، در سال 92 هیچ خانه جوانی وجود نداشت اما اکنون 100 خانه جوان داریم که این تعداد تا پایان سال به 150 واحد خواهد رسید، ساخت خانه جوان دماوند برای گسترش تعامل بین آنها در دستور قرار دارد و در صورت فراهم شدن زمین مناسب، اعتبار لازم برای ساخت آن را تأمین می‌کنیم.

وی با اشاره به تلاش برای تحکیم بنیان خانواده‌ها تصریح کرد: در برخی شهر‌ها آمار طلاق رو به افزایش بوده و برای مقابله با آن دفاتر آموزشی ایجاد کردیم که بسیار تأثیرگذار است، در این مراکز زوجین در بدو ازدواج از مشاوره استفاده کنند و با آن بنیان‌های زندگی خود را تحکیم می‌بخشند.

سلطانی‌فر خاطرنشان کرد: بحث تأمین اشتعال و مسکن جوانان از طریق وزارت‌های مختلف پیگیری شده است و امیدواریم در سال‌های آینده با هماهنگی و وحدت، گام‌های اساسی‌تری برای جوانان برداریم.

وی با بیان اینکه در یک سال گذشته موفقیت‌های ورزشی کشور در جهان قابل توجه بوده است، گفت: نخستین بار بدون استرس به جامعه جهانی رفتیم و در دو بازی باقی مانده صعود کردیم؛ سه تیم باشگاهی به دیدارهای حذفی جام قهرمانان باشگاه‌های آسیا صعود کردند که امیدواریم یکی از این سه تیم قهرمان شود.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه در حوزه‌های مختلف ورزشی دستاورد‌های خوبی داشتیم، اظهار کرد: باور داریم با این جوانان پرنشاط پشتوانه‌های خوبی داریم و در آینده در صحنه‌های مختلف ورزشی شاهد افتخارآفرینی این عزیزان خواهیم بود و یک افتخار بزرگ را در رویدادهای ورزشی سال ۹۷ کسب می‌کنیم.

 

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386