سه شنبه, 29 خرداد 1397 ساعت 11:31 ق ظ - 06(Jun) 19 2018

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 97: حمایت از کالای ایرانی

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

شهردار تبریز با اشاره به بسیج خدمات شهری از آغازین دقایق بارش برف، گفت: با مشارکت و همراهی شهروندان، خدمات زمستانی شهرداری تبریز، بدون تاثیر سوء در مسیرها، معابر و فضای سبز شهر، پیگیری خواهدشد.


مهندس ایرج شهین‌باهر، در بازدید از عملیات خدمات شهری سطح شهر، افزود: خوشبختانه از نیمه‌شب گذشته شاهد بارش نعمت الهی در شهرمان بوده‌ایم و امیدواریم مجموعه تمهیدات شهرداری با همکاری شهروندان، موجب شود از برکات بارش برف بهره‌مند شویم.

وی با بیان این که برف‌روبی و یخ‌زدایی دو عملیات عمده شهرداری در خدمات زمستانی است، گفت: امسال با برنامه‌ریزی‌ها و مطالعات صورت‌گرفته، مقرر شده به منظور کاهش آثار مخرب نمک در معابر و فضای‌سبز شهر، عمدتاً از محلول‌پاشی‌ به همراه نمک‌پاشی جزئی، استفاده شود.

شهردار تبریز  در عین حال تاکید کرد: تیم‌های خدمات شهری شهرداری تبریز با توجه به پیش‌بینی‌های قبلی، از آغازین دقایق بارش، با بسیج حداکثری نیروها و با بهره‌گیری از تمام امکانات تجهیزاتی، در سطح شهر حضور یافته‌اند، با این حال، همکاری شهروندان ضروری است.

شهین‌باهر تصریح کرد: استفاده از ناوگان حمل‌و‌نقل عمومی، نصب زنجیرچرخ و لاستیک یخ‌شکن و همکاری در خدمات برف‌روبی به ویژه در سطح محلات، در تسریع خدمات زمستانی، نقش موثر خواهد داشت.   

وی همچنین از تلاش نیروهای خدمات شهری قدردانی کرد.

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

توصیه‌های یک‌ساله‌ رهبر انقلاب خطاب به مسئولان

رهبر معظم انقلاب اسلامی  در یکسال گذشته توصیه‌های مهمی درباره موضوعات مهم به مسئولان نظام بیان کردند که خط حزب‌الله در ایام عید سعید فطر اقدام به انتشار این توصیه‌ها...

تأثیر شیر مادر بر هوش کودک چقدر است؟

مطالعات درباره تاثیر شیر مادر بر هوش کودک پیش از این نشان داده بود تغذیه با شیر مادر باعث افزایش بهره هوشی فرزند می شود که در بزرگسالی حدود ۳۰...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2018
1397 - 1386