یکشنبه, 17 آذر 1398 ساعت 09:42 ب ظ - 12(Dec) 08 2019

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

شهردار تبریز با اشاره به بسیج خدمات شهری از آغازین دقایق بارش برف، گفت: با مشارکت و همراهی شهروندان، خدمات زمستانی شهرداری تبریز، بدون تاثیر سوء در مسیرها، معابر و فضای سبز شهر، پیگیری خواهدشد.


مهندس ایرج شهین‌باهر، در بازدید از عملیات خدمات شهری سطح شهر، افزود: خوشبختانه از نیمه‌شب گذشته شاهد بارش نعمت الهی در شهرمان بوده‌ایم و امیدواریم مجموعه تمهیدات شهرداری با همکاری شهروندان، موجب شود از برکات بارش برف بهره‌مند شویم.

وی با بیان این که برف‌روبی و یخ‌زدایی دو عملیات عمده شهرداری در خدمات زمستانی است، گفت: امسال با برنامه‌ریزی‌ها و مطالعات صورت‌گرفته، مقرر شده به منظور کاهش آثار مخرب نمک در معابر و فضای‌سبز شهر، عمدتاً از محلول‌پاشی‌ به همراه نمک‌پاشی جزئی، استفاده شود.

شهردار تبریز  در عین حال تاکید کرد: تیم‌های خدمات شهری شهرداری تبریز با توجه به پیش‌بینی‌های قبلی، از آغازین دقایق بارش، با بسیج حداکثری نیروها و با بهره‌گیری از تمام امکانات تجهیزاتی، در سطح شهر حضور یافته‌اند، با این حال، همکاری شهروندان ضروری است.

شهین‌باهر تصریح کرد: استفاده از ناوگان حمل‌و‌نقل عمومی، نصب زنجیرچرخ و لاستیک یخ‌شکن و همکاری در خدمات برف‌روبی به ویژه در سطح محلات، در تسریع خدمات زمستانی، نقش موثر خواهد داشت.   

وی همچنین از تلاش نیروهای خدمات شهری قدردانی کرد.

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386