پنج شنبه, 03 مهر 1399 ساعت 10:30 ب ظ - 09(Sep) 24 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل دسته: ورزش - - شناسه: 10019
هوشنگ نصیر زاده

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد می گوید این باشگاه اعتماد کامل نسبت به سازمان لیگ دارد و مطمئن است این سازمان به دنبال گرفتن حق و حقوق باشگاه است.

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد می گوید این باشگاه اعتماد کامل نسبت به سازمان لیگ دارد و مطمئن است این سازمان به دنبال گرفتن حق و حقوق باشگاه است.

هوشنگ نصیرزاده درباره نحوه همکاری سازمان لیگ و شرکت امین سیمای کیش در موضوع حق تبلیغات محیطی ورزشگاه‌ها اظهار کرد: سازمان لیگ قراردادی با تنها متقاضی این موضوع امضا کرد. سازمان صدا و سیما در طول لیگ برتر تبلیغات محیطی ورزشگاه‌ها را پخش نمی‌کرد. آقای شیرازی که تبلیغات محیطی ورزشگاه‌ها را در اختیار داشت، اعلام کرد که اگر سازمان صدا و سیما تصویری از تبلیغات محیطی پخش نکند نمی‌تواند از شرکت‌های داخل قراردادش پولی دریافت کند. در همین راستا در سازمان لیگ صورت جلسه امضا شد که خود من یکی از امضا کنندگان آن بودم تا سازمان صدا و سیما تا یک تاریخ مشخص، مشکل پخش نشدن تبلیغات محیطی را حل کند.

او افزود: با توجه به ماهیت و کار سازمان صدا و سیما که هر کاری در آن گره می‌خورد، در ضرب‌الاجل سازمان لیگ نتوانست خواسته‌های ما را برآورده کند.

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد با بیان این که فدراسیون فوتبال تاکنون دو بار به باشگاه‌ها پرداختی داشته است گفت‌: آنها یک جدول دارند که نحوه تقسیم پول بین باشگاه‌ها در آن مشخص است. تنها در بار سوم، پولی به باشگاه‌ها پرداخت نشد. قرار است از سال آینده سازمان لیگ خودش مسئولیت تبلیغات محیطی را بر عهده بگیرد.

نصیرزاده در پاسخ به این سوال که باشگاه گسترش فولاد تاکنون چقدر از تبلیغات محیطی دریافت کرده است؟ تصریح کرد: باشگاه ما تاکنون 400 میلیون تومان از سازمان لیگ دریافتی داشته است.

او در ادامه‌ درباره اظهار نظر شیرازی مبنی بر این که قصد داشته پول‌های تبلیغات محیطی را مستقیما به باشگاه‌ها پرداخت کند اما سازمان لیگ این اجازه را به او نداده است، اظهار کرد: نحوه تقسیم باید توسط سازمان لیگ انجام شود نه توسط یک فرد. سازمان لیگ جدولی دارد و مثلا پولی که به استقلال و پرسپولیس تعلق می‌گیرد بیشتر از پول تعلق گرفته به ماست. آن جدول در اختیار خود سازمان لیگ است و به نظر من حرف شیرازی منطقی نبوده است. تسویه حساب نهایی را باید سازمان لیگ انجام دهد.

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد در پاسخ به این سوال که سازمان لیگ در این قضیه چقدر مقصر بوده است، بیان‌ کرد: سازمان لیگ اصلا در این قضیه مقصر نیست. یکسری اتفاقات رخ داد که خارج از اراده بوده است. سازمان لیگ قراردادش را به طور منطقی بسته اما به خاطر خلف وعده پیمانکار و یا همکاری نکردن سازمان صدا و سیما باعث شده تا در دریافت حق تبلیغات محیطی مشکل پیش بیاید. سازمان لیگ همیشه پیگیر حق و حقوق باشگاه‌هاست.

او درباره شیرازی، مدیر شرکت امین سیمای کیش، اظهار کرد: او در قضیه انتقال شجاعیان به استقلال چند چک از طرف استقلال به ما داد که هیچ‌کدام پاس نشد. این چک‌ها تحت عنوان "حواله‌های بانکی" بود. این چک‌ها را خود آقای افتخاری به ما داد. من فکر می‌کنم شیرازی در این قضیه خلف وعده کرده است. قرار بود چند ‌اسپانسر چک‌هایشان را ارائه کنند که سازمان لیگ خواستار این شد که این چک‌ها را خودش دریافت کند اما شیرازی نگذاشت. کار شیرازی حتی برای سال‌های آینده هم به مشکل خواهد خورد.

نصیرزاده در ادامه‌ درباره انتظارات باشگاه‌ها از سازمان لیگ برای دریافت حق و حقوقشان، تصریح کرد: تبلیغات محیطی یک موضوع جدید در فوتبال ایران است. ما هر روز با مسائل نوین‌تری آشنا می‌شویم. امیدواریم خود سازمان لیگ که کارشناسانی را در اختیار دارد تبلیغات محیطی را خودشان انجام دهند تا بتوانند پول را مستقیما به باشگاه بدهند. این را بگویم که باشگاه گسترش فولاد به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ اعتماد کامل دارد و مطمئنیم آنها از حقوق باشگاه‌ها دفاع می‌کنند.

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد در پاسخ به این سوال که آیا فیروز کریمی پاسخ نهایی‌اش را برای تمدید قرارداد با این باشگاه اعلام کرده است؟ گفت‌: جلسه ما با فیروز کریمی یا آخر این هفته‌ یا اول هفته‌ بعد است. ما نظر او را می‌پرسیم تا به امید خدا کارهایمان را برای فصل آینده انجام دهیم.

او در پایان درباره اخباری مبنی بر انتقال دو بازیکن از این تیم به باشگاه استقلال گفت‌: ممکن است پیشنهادی برای انتقال این دو بازیکن به باشگاه استقلال وجود داشته باشد اما ما از آن بی‌خبریم. هیچ پیشنهاد رسمی تاکنون به باشگاه گسترش فولاد ارائه نشده است ولی باشگاه‌ها در حال‌ حاضر یا در تعطیلات یا درگیر مسابقات آسیایی هستند به همین دلیل به فکر گرفتن بازیکن نیستند./ایسنا

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386