شنبه, 05 مهر 1399 ساعت 11:56 ق ظ - 09(Sep) 26 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 1033

مدیر کل اسبق اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی انتخاب رسول خطیبی به سرمربیگری تیم تراکتورسازی را یک انتخاب ایده آل دانست.

 دکتر جواد شهلایی گفت: در دو دهه گذشته به نام آوران فوتبال تبریز جفا شده است آمدن آقارسول این فرزند پاک و جوان با اخلاق و فنی دل خدمت¬گزاران ورزش و عاشق تبریز و شهر اولین¬ها را شاد کرد
 دکتر جواد شهلایی اظهار داشت: رسول خطیبی یک انسان با ارزش و با اخلاق و فرد متعصب به فوتبال ، تبریز و آذربایجان است و بی شک حضور او به عنوان مربی تیم تراکتورسازی تبریز باعث بازگشت اعتماد به نام آوران و احترام به پیشکسوتان فوتبال تبریز خواهد شد.
وی افزود: رسول خطیبی در مدت کم حضور خود به عنوان مربی نشان داده است که توان مدیریتی و فنی خوبی دارد و در صورت کنکاش در دو سه فصل مربیگری نامبرده می توان به موفقیت وی در تیم تراکتورسازی بسیار امیدوار بود.
شهلایی اظهار داشت: در حال حاضر در بین ورزشکاران و مدیران استان فرد متعصب کم است و نگاه مدیران و مسئولین  بایستی به تبریز و ورزش استان با نگاه اعتلای نام پرآوازه فوتبال شهر اولین¬ها باشد، این امر میسور نخواهد بود مگر توجه به جوانان و نام آوران تبریزی. بر این اساس آقا رسول هم نبایستی در انتخاب کادر عجله کنند آذربایجان مهد نیروهای کارآمد است.
وی تصریح کرد: رسول خطیبی  فرزند خلف تبریز نسبت به فوتبال تبریز و آذربایجان متعصب است به طوری  که همیشه در مصاحبه هایش گفته آرزوی من این است که فوتبالیست¬های تبریز در تیم¬های ملی باشند. این دیدگاه؛ دیدگاه با ارزش و ستودنی است و نشان از تعصب و حمیت و عشق ایشان به تبریز و ورزش استان است که بایستی این عقیده و دیدگاه را تقویت و حمایت کرد تا این امر بسیار مهم بدست آید و انشاءالله با این خصیصه و روحیه ورزشی مهم موفق خواهد شد.
این استاد  دانشگاه تصریح کرد: در گذشته برخی افراد زمانی که فرصتی برای آنان مهیا شد امتحان خود را بدلایل عدیده خوب پس ندادند و این بار امیدوارم رسول خطیبی با تشکیل اتاق فکر از جمع پشکسوتان دلسوز و خدوم ورزش استان و جمع بندی و آنالیز نظرات عزیزان بدون حب و بغض با دید علمی و فنی و با درایت جبران مافات مربیان عزیر و زحمتکش گذشته را بنمایند.
وی در پایان اظهار داشت: تیم تراکتورسازی کار راحتی در سه جبهه مسابقات فصل بعد نخواهد داشت و به همین دلیل باید کادر قوی، فنی و متعهد مدیریت باشگاه را پشتیبانی بکنند تا انشاء الله زحمات و سرمایه گذاری ها جواب مثبت بدهد. یا علی مددی

دیدگاه‌ها  

بهزاد
+1/-5 # بهزاد 1393-03-14 10:47
با سلام
کجا خطیبی بهترین گزینه می باشد اگر همین خودتون 2 ماه بعد نگفتین به مدیریت گفتیم خطیبی به درد نمیخوره خطیبی که مدرک مربیگری هم نداره به درد تراکتور نمیخورد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
رضا
/ # رضا 1393-03-14 23:54
بله رسول مدرک نداره
ولی اگه همین آقا که ففط آذریه غیرت داره رو بتونن مدیریت و حمایت کن میشه مربی خوب
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آگاه فوتبال
/ # آگاه فوتبال 1393-03-15 08:01
رسول هرچی است یک فوتبالیست و یک آذری است فوتبال را خوب می فهمد مدرک کار انجام نمی دهد دانش و عشق به فوتبال مشکل تیم را حل خواهد کرد شماها حمایت کنید اعتماد به نفس بدهید مطمئن باشید که از مربیان غیر بومی خیلی بهتر است و بهتر خواهد بود.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386