چهارشنبه, 02 مهر 1399 ساعت 02:05 ب ظ - 09(Sep) 23 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل دسته: ورزش - - شناسه: 10426

imageدر جلسه شورای ورزش همگانی سازمان ورزش شهرداری تبریز بر توسعه ورزش همگانی در سطح شهر تبریز تاکید شد.

image

آی نیوز: در جلسه شورای ورزش همگانی سازمان ورزش شهرداری تبریز بر توسعه ورزش همگانی در سطح شهر تبریز تاکید شد.

جلسه شورای ورزش همگانی سازمان ورزش شهرداری تبریز با حضور مدیرعامل این سازمان برگزار شد.

با توجه به لزوم افزایش نشاط اجتماعی و سیاست جدید سازمان ورزش شهرداری کلانشهر تبریز در توسعه ورزش‌های همگانی، جلسه شورای ورزش همگانی این سازمان ظهر امروز با حضور دکتر علیرضا رحیمی تشکیل‌شده و در مورد مسائل مربوطه بحث و تبادل‌نظر صورت گرفت.

در این جلسه ضمن ارزیابی طرح "صبح و ورزش" که با استقبال پرشور همشهریان عزیز همراه بوده، مباحثی در رابطه با تأمین پیش‌زمینه‌های لازم جهت افزایش تعداد ایستگاه‌های تندرستی برای برگزاری طرح صبح و ورزش در پارک‌های تبریز مطرح و تصمیمات لازم در این رابطه اتخاذ شد. بر اساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته، برنامه‌ریزی‌شده است تا هر شهروند حداکثر با 10 دقیقه پیاده‌روی به نزدیک‌ترین ایستگاه سلامتی در محل زندگی خود برسد.

همچنین در ادامه خلاصه تجربیات، دستاوردها و فعالیت‌های انجام‌شده سازمان ورزش شهرداری تبریز در طرح موفق ورزش صبحگاهی در اختیار امیر تقی زاده معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان قرار گرفت.

گفتنی است در حال حاضر نزدیک به 5000 هزار نفر از شهروندان تبریزی به صورت روزانه در طرح "صبح و ورزش" که به همت سازمان ورزش شهرداری تبریز در 80 ایستگاه برگزار می‌شود، حضورداشته و ورزش‌های صبحگاهی را زیر نظر مربیان متخصص این سازمان که از بین مربیان حرفه‌ای و تحصیل‌کرده جذب‌شده‌اند، انجام می‌دهند.

در این جلسه مباحثی نیز جهت برگزاری طرح ورزش شامگاهی در پارک‌های تبریز مطرح و در این رابطه نیز تبادل‌نظر صورت گرفت تا شهروندانی که به دلیل محدودیت زمانی امکان حضور در طرح "صبح و ورزش" را ندارد، با طرح "ورزش شامگاهی" حرکات ورزشی موردنیاز جهت تأمین سلامتی خود را انجام دهند.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386