چهارشنبه, 26 دی 1397 ساعت 05:35 ب ظ - 01(Jan) 16 2019

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 97: حمایت از کالای ایرانی

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

مسئولان باشگاه تراکتورسازی تبریز و فجرسپاسی شیراز برای مشخص شدن وضعیت بازیکنان سرباز سرخ پوشان تبریزی جلسه ای برگزار خواهند کرد.

پس از واگذاری باشگاه تراکتورسازی تبریز به محمدرضا زنوزی، سرنوشت بازیکنان سرباز این تیم در هاله ای از ابهام قرار دارد و صحبت های ضد و نقیض زیادی در خصوص ادامه خدمت سربازی این بازیکنان مطرح می شود.

در دو هفته گذشته بارها صحبت های ضد و نقیضی مطرح شده و عده ای اعتقاد دارند بازیکنان سرباز تراکتورسازی تا پایان دوران خدمت خود در این تیم باقی خواهند ماند و برخی دیگر معتقدند این بازیکنان باید برای سپری کردن مابقی دوران سربازی خود راهی یکی از تیم های فجرسپاسی یا مقاومت شوند.

در همین راستا قرار است طی چند روز آینده جلسه ای بین مسئولان باشگاه فجرسپاسی شیراز و تراکتورسازی تبریز و همچنین مسئولان تربیت بدنی نظام وظیفه برگزار و در خصوص سرنوشت بازیکنان سرباز باشگاه تراکتورسازی تصمیم گیری شود.

احسان پهلوان، مهدی مهدی پور، ارسلان مطهری، مهدی شربتی، قائم اسلامی خواه و دانیال اسماعیلی فرد؛ شش بازیکن سرباز کنونی تیم تراکتورسازی تبریز هستند که باید فصل آینده را نیز به عنوان یک بازیکن سرباز بگذرانند. برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایران صدرنشین تولید علم نانو در میان کشورهای اسلامی

بنیانگذار پایگاه استنادی علوم جهان اسلام گفت: طبق آمار تولید مقالات علمی، با در نظر گرفتن تعداد دانشگاه‌هایی که هر کدام بین سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۸ بیش از ۱۰۰ مقاله...

10 نکته جالب فضایی

در کائنات هنوز ناشناخته‌های زیادی وجود دارد، اما حتی چیزهایی که انسان‌ها تا امروز به آن‌ها پی برده‌اند، مملو از حقیقت‌های حیرت‌آور، باورنکردنی و حتی ترسناک هستند. در این مطلب...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1397 - 1386