شنبه, 29 شهریور 1399 ساعت 12:49 ب ظ - 09(Sep) 19 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

نماينده ايران در جام باشگاه‌هاي آسيا بدون يار کمکي در اين رقابت‌ها شرکت خواهد کرد. 

درحاليکه پيش از اين حسين شمس اعلام کرده بود براي تقويت دبيري در جام باشگاه‌هاي آسيا در نظر دارد از بازيکن کمکي استفاده کند و حتي از وحيد شمسايي و محمد طاهري به عنوان دو گزينه ياد شد، اما سرمربي تبريزي‌ها از اين کار منصرف شد و تصميم گرفت با بازيکنان تيم خودش در اين رقابت‌ها حضور پيدا کند.
شمس در اين‌باره به فارس گفت: گرچه دوست داشتيم بازيکن بزرگي چون طاهري را کنارمان داشته باشيم اما متاسفانه باشگاه گيتي‌پسند با حضور وي در دبيري به عنوان يار کمکي مخالفت کرد، شمسايي هم که اعلام کرد تيم را همراهي نمي‌کند، ما هم با توجه به اينکه باشگاه‌ها خودشان به بازيکنان‌شان احتياج دارند و تمرين آنها آغاز شده و به حق به آنها اجازه حضور در دبيري را نمي‌دهند، تصميم گرفتيم با همين بازيکنان خودمان به چين برويم.
جام باشگاه‌هاي فوتسال آسيا 3 تا 8 شهريور در چين برگزار مي‌شود و دبيري به عنوان قهرمان ليگ برتر 92 نماينده ايران در اين دوره از رقابت‌هاست.
اين تيم با تيم‌هاي چونبوري تايلند، بيروت بانک لبنان و القادسيه کويت هم‌گروه است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386