چهارشنبه, 09 آذر 1401 ساعت 07:41 ب ظ - 11(Nov) 30 2022

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

روزنامه‌نگاری حاشیه‌نگار یا توسعه‌گر

on شنبه, 28 آبان 1401 11:53
روزنامه‌نگاری حاشیه‌نگار یا توسعه‌گر

علی عباسی- متاسفم و با این اظهار تاسف باید بگویم سمت و سوی اکثر نوشته ها، تولیدات و بسته های محتوایی ما روزنامه‌نگاران آذربایجانی بیشتر از آنچه که در راستای...

چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 12072

یک مربی فوتبال نسبت به وضعیت نامناسب کشف و پروش و آموزش استعدادهای فوتبال در تبریز انتقاد کرد.

 

محمد فکری که سابقه مربیگری در تیم های مختلف استان آذربایجان شرقی را دارد مهمترین مشکل فوتبال تبریز را عدم توجه به کشف و پرورش استعدادهای فوتبالی این شهر دانست.

وی افزود: متاسفانه غلبه نگرش درآمدزایی در مدارس فوتبال بر وجه آموزشی و تربیتی و کشف استعدادهای فوتبالی لطمه اساسی را به سیستم کشف استعدادها زده است.

فکری افزود: مشاده می کنیم مدارس فوتبالی وجود دارند که در یک تایم بیش از یکصد فوتبال آموز را در یک زمین چمن تمرین می دهند. حرف من این است که قطعا این نوع آموزش صرفا برای درآمد زایی است و فوتبال آموز در چنین فضایی چیز زیادی نخواهد آموخت.

وی گفت: ای کاش برخی مدارس فوتبال که سعی می کنند با زرق برق دار کردن امکانات جانبی غیر ضروری سالی یک فوتبالیست به فوتبال تبریز معرفی می کردند.

فکری ادامه داد: البته مدارس فوتبال زیادی هم در شهر داریم که در سایه عشق و علاقه مربیان و مسئولان آنان به کشف و آموزش استعدادها فعالیت می کنند و منشا اثر و خیر نیز هستند.

این مربی فوتبال گفت: چرا باید بیشتر مدارس فوتبالی که در این شهر فعالیت دارند عمدتا فصلی کار کنند و آموزش هایی مداوم و بلندمدت نداشته باشند؟

محمد فکری در پایان افزود: باید این نگرش را که مدرسه فوتبال صرفا برای پر کردن اوقات فراغت بچه ها و راهکار کسب درآمد هستند را از بین ببریم زیرا کارکرد اصلی مدارس فوتبال فراتر از این دو مسئله است.

 

smtfc

دیدگاه‌ها  

امیر برزگر
+2/ # امیر برزگر 1397-04-04 18:03
با سلام خدمت مسئولین ورزش
متاسفانه پول همه چیز مدارس فوتبال و یا دیگر ورزشها ( ژیمناستیک ، والیبال ، کشتی و ... ) شده اگر واقعا دنبال استعداد و یا حتی ورزشکار سالم و با انگیزه هستیم هم باید مربی ها و هم بازیکنان از طرف وزارت ورزش حمایت شوند در غیر این صورت اکثر مردم فقیر هستند و بچه های پولدارها هم انگیزه ندارند خواهشمند هستم به قشر فقیر که انگیزه بیشتری دارند توجه شود . با تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

صندوق عدالت قاجاری

صندوق عدالت قاجاری

آی نیوز؛ رسول پورزمانی - یکی از موارد مهم مربوط به دوره قاجار که عموم ایرانیان آگاهی چندانی از آن ندارند و مربوط به دوران ناصرالدین شاه می شود تشکیل...

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه مارالان - چهارسوق - کوی پیشنمازی - پاساژ پیشنمازی پلاک 21 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2022
1401 - 1386