شنبه, 05 مهر 1399 ساعت 05:51 ب ظ - 09(Sep) 26 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

imageتیم والیبال نوجوانان کره جنوبی در دومین دیدارش در مسابقات قهرمانی آسیا، چین را هم از پیش‌رو برداشت.

image 

تیم والیبال نوجوانان کره جنوبی در دومین دیدارش در مسابقات قهرمانی آسیا، چین را هم از پیش‌رو برداشت.

تیم‌های چین و کره‌جنوبی از ساعت 18:30 امروز (یکشنبه) در گروه A مسابقات والیبال نوجوانان آسیا به مصاف یکدیگر رفتند که در این دیدار در پایان به پیروزی سه بر صفر کره‌جنوبی انجامید.

کره جنوبی در ست‌های اول، دوم و سوم به ترتیب با نتایج 25 بر 21، 25 بر 15 و 25 بر 17 چین را شکست داد و دومین پیروزی خود را در مسابقات والیبال نوجوانان آسیا کسب کرد. کره در دیدار قبلی ژاپن را شکست داده بود.

سرمربی تیم والیبال نوجوانان ترکمنستان گفت: ما سرویس خوب زدیم و روی اشتباهات قطر بازی را بردیم.

منصور جزیده پس از پیروزی سه بر صفر تیم والیبال نوجوانان ترکمنستان مقابل قطر، اظهار کرد: ما نقطه قوت نداریم و از روی ضعیف بودن تیم قطر بود که بازی را بردیم! ما آنها را آنالیز کرده بودیم، یکی دو نفر از بازیکنان‌شان در دریافت ضعیف‌بودند. ما سرویس خوب زدیم و بخاطر اشتباهات آنها بازی را بردیم.

سرمربی تیم والیبال نوجوانان ترکمنستان ادامه داد: تیم ما زیاد قدرتمند نیست. من سه روز است که تیم ترکمنستان را در اختیار گرفتم. نقاط ضعف تیم تازه به دستم آمده و من امروز ترکیب تیم‌مان را شناختم.

سرمربی برزیلی تیم قطر هم بعد از شکست تیمش مقابل ترکمنستان گفت: بازیکنان ما بی‌تجربه هستند و بیشتر از 10 اشتباه داشتند. ما تجربه نداشتیم و برای ما خیلی سخت است در این بازی‌ها بازی کنیم.

سرمربیان دو تیم والیبال نوجوانان کره‌جنوبی و چین پس از دیدار امروز تیم‌شان صحبت‌هایی را انجام دادند.

دو دونگ یک، سرمربی تیم والیبال نوجوانان کره‌جنوبی پس از پیروزی سه بر صفر تیمش مقابل چین، اظهارداشت: تیم ما امروز در دریافت خیلی خوب بود و خوب بازی کرد. در دوران آماده‌سازی بری مسابقات، ما باتیم‌هایی در سطح حرفه‌ای مدارس کره جنوبی بازی کردیم.

وی راجع‌به عملکرد تیم ایران در مسابقات گفت: ایران قبل از این بازی‌ها به کره آمد و یک بازی دوستانه با مابرگزار کرد که این دیدار 2 بر 2 مساوی شد. ایران تیم خوبی است و باید منتظر باشیم و ببینیم که چه عملکردی ازخود به نمایش می‌گذارد.

همچنین، دینگ مینگیلو، سرمربی تیم چین هم بعد از این دیدار در جمع خبرنگاران گفت: ما تلاش می‌کنیم همهتوانایی خودمان را به کار بگیریم، اما مقابل کره‌جنوبی اشتباهات فردی باعث شکست ما شد. تلاش می‌کنیم کهجایگاه خودمان را در ادامه بازی‌ها به دست بیاوریم. ما یکی از شانس‌های رسیدن به مسابقات جهانی هستیم.

انتهای پیام

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386