یکشنبه, 06 مهر 1399 ساعت 01:39 ب ظ - 09(Sep) 27 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

image مدیر برگزاری مسابقه بزرگ سیمولتانه شطرنج تبریز 2018 با اشاره به برگزاری این رویداد گفت: مسابقه بزرگ بین المللی سیمولتانه تبریز۲۰۱۸ که روز دوشنبه 11 تیرماه در محوطه اصلی ائل گلی...

image

آی نیوز: مدیر برگزاری مسابقه بزرگ سیمولتانه شطرنج تبریز 2018 با اشاره به برگزاری این رویداد گفت: مسابقه بزرگ بین المللی سیمولتانه تبریز۲۰۱۸ که روز دوشنبه 11 تیرماه در محوطه اصلی ائل گلی تبریز برگزار می شود، از طریق 5 شبکه ملی و جهانی سیمای جمهوری اسلامی پخش خواهد شد.

به گزارش آی نیوز، مسعود واحدی نژاد با بیان اینکه دکتر رحیمی، مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز نگاه ویژه ای برای ترویج ورزش همگانی تبریز دارد، ابراز داشت: ایشان فردی ورزشی هستند و کاملا آشنایی خوبی با رشته های مختلف ورزشی و ورزش همگانی و قهرمانی دارند و در این مدت کوتاه تلاش زیادی برای معرفی تبریز2018 در سطح جهانی داشته اند.

وی از رقابت ۱۰ استاد بزرگ مطرح شطرنج جهان با ۲۰۱۸نفر شطرنج باز در تبریز خبر داد و گفت: آناتولی کارپف اسطوره شطرنج جهان و قهرمان بلامنازع این رشته در این رقابت حاضر خواهد بود.

حرکت اول مسابقات توسط استاندار و استاد کارپف انحام می شود

رحیم شهرتی فر، معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: خدابخش استاندار آذربایجان شرقی و آناتولی کارپف استاد بزرگ جهان و اسطوره بلامنازع شطرنج دنیا حرکت اول مسابقه را به صورت نمادین انجام می دهند.

رئیس ستاد برگزاری مسابقه بزرگ بین المللی سیمولتانه تبریز 2018 از آغاز این مسابقه از ساعت 8 صبح روز دوشنبه خبر داد و گفت: مراسم افتتاحیه این رویداد برگزار می شود و به صورت رسمی مسابقه با حضور 2018 نفر از شرکت کنندگان و 10 استاد بزرگ شطرنج آغاز خواهد شد.

شهرتی فر از برگزاری جشن اختتامیه ساعت 19 روز دوشنبه در پارک ائل گلی تبریز خبر داد و گفت: جشن اختتامیه به صورت مردمی برگزار می شود و شاهد آتش بازی نیز در ساعت 21 خواهیم بود.  همچنین برنامه موسیقی سنتی آذربایجانی نیز توسط هنرمندان به صورت زنده اجرا می شود.

وی سپس گفت: برای اولین بار در کشور است که رویدادی به این بزرگی و با این تعداد شرکت کننده برگزار می شود. همچنین آناتولی کارپف نیز حرکت اول را به صورت نمادین به همراه استاندار آذربایجان شرقی انجام می دهد.

وی همچنین از پخش زنده تصویری این رویداد از چندین شبکه سراسری و بین المللی سیما خبر داد.

گفتنی است مسابقه بزرگ بین المللی سیمولتانه تبریز۲۰۱۸ روز دوشنبه 11 تیرماه در محوطه اصلی ائل گلی تبریز برگزار می شود.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386