سه شنبه, 08 مهر 1399 ساعت 01:35 ق ظ - 09(Sep) 29 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

وزير ورزش در حاشيه ضيافت افطاري فدراسيون واليبال ضمن قدرداني از ملي‌پوشان اين ورزش از حمايت ويژه وزارت از فدراسيون واليبال خبر داد و تاکيد کرد که کاروان ايران در بازي‌هاي آسيايي کار دشواري پيش رو دارد.

محمود گودرزي وزير ورزش و جوانان در حاشيه ضيافت افطاري فدراسيون واليبال اظهار کرد: امروز ما هم براي بدرقه و تشکر از تيم ملي واليبال در اين جمع شرکت کرديم. اميدوار هستيم که در بازي‌هاي پيش رو هم تيم ملي واليبال توفيق داشته باشد و به مراحل بالاتر راه يابد تا اسباب نشاط و شادابي جامعه فراهم آيد. بازيکنان واليبال تلاش زيادي کردند و اميدوار هستيم که در ادامه باز هم نتيجه اين تلاش‌ها را بگيرند.
به نقل از ايسنا، وي افزود: فدراسيون حتما برنامه‌هاي فني و تکنيکي خوبي پشت کار تيم‌هاي ملي دارد و مجموعه‌هاي خوبي با تيم ملي واليبال ايران همکاري مي‌کنند اميدواريم که اين پشتيباني‌ها هم تداوم داشته باشد. خوشبختانه تيم‌هاي پايه بسيار خوبي پشتوانه اين تيم هستند و خيلي خوب کار مي‌کنند. من از اردوهاي تيم‌هاي پايه هم بازديد داشتم. ميانگين قدي مجموعه واليبال پايه بلندتر از تيم فعلي است. به نظر من اگر اين پشتوانه‌سازي‌ها ادامه داشته باشد ديگر واليبال ايران قدرت بلامنازع خواهد بود.
وزير ورزش در پاسخ به پرسش خبرنگاران درباره پاداش واليباليست‌ها گفت: همين الان پاداش تر و تازه‌اي به تيم ملي داديم. ما سعي کرديم با اين پاداش تا حدي زحمات را جبران کنيم. البته تلاش ملي‌پوشان با اين ارقام جبران نمي‌شود. بايد محدوديت‌ها و شرايط کشور را هم درک کنيم. اميدواريم شرايط اقتصادي کشور بهتر شود و بتوانيم بهتر از واليباليست‌ها تقدير کنيم.به هر حال بضاعت ما همين قدر است.
وزير ورزش تاکيد کرد: بايد شرايط به لحاظ اقتصادي بهتر شود. قطعا نگاه ويژه‌اي به قهرمانان همه رشته‌هاي لحاظ خواهد شد. درباره فوتبال هم بايد بگويم که تنها نگاه دولت به اين ورزش نبوده بلکه اين ورزش بيشتر در سطوح باشگاهي بيشتر به اين ورزش توجه مي‌کنند. اميدوار هستيم که به واليبال هم در حد توان و بضاعت‌شان کمک کنند.
وزير ورزش در ادامه گفت: ما انتظار داريم که همه تيم‌هاي ورزشي ما موفق باشند. همه تيم‌ها کار سختي دارند به ويژه واليبال که در دور نهايي برابر روسيه و برزيل بازي‌هاي سختي خواهد داشت.
وزير ورزش در پاسخ به پرسشي درباره پيش‌بيني وزارت ورزش از عملکرد کاروان ايران در بازي‌هاي آسيايي گفت: ما در دو کارگروه مستقل و البته هماهنگ اين موضوع را بررسي کرديم. وزارت ورزش و جوانان پيگير اين کار است. اطلاعاتي از رقبا و حريفان داريم مي‌دانيم که وضعيت سختي درپيش داريم. مي‌دانيد که اختلاف ما با کشور بعدي در بازي‌هاي آسيايي که پنجم شده بود تنها يک مدال طلا است. کشور پنجم بازي‌هاي اسيايي 20 مدال نقره و برنز بيشتر از ما داشت. اگر خداي نکرده يک لغزش کوچک داشته باشيم و يک طلا از دست بدهيم ممکن است که يک رده سقوط کنيم. اما اميدوار هستيم که در بکارگيري بيشتر بانوان که پتانسيل خوبي هستند، بتوانيم توفيق بيشتري پيدا کنيم.
وزير ورزش همچنين درباره بلاتکليفي برخي از فدراسيون‌ها مثل اسکي گفت: امروز آخرين هماهنگي‌ها با معاونت ورزش قهرماني انجام شد. چند رشته اعلام تاريخ شد اميدواريم که بازي‌ها طبق همان تاريخ پيش برود. من احتمال مي‌دادم که در بعضي از مجامع هماهنگي‌هايي شده باشد به خاطر همين انتخابات را به تعويق انداختيم تا بحث و حرف و حديثي پيش نيايد. اگر اين اتفاق تکرار شود بارها و بارها همين روش را پي مي‌گيريم تا انتخابات در بهترين وضعيت برگزار شود. نگران نباشيد. ظرف دو سال گذشته 23 فدراسيون بدون رييس اداره مي‌شدند اما ظرف اين 6 ماه در 19 فدراسيون انتخابات برگزار شده و براي بقيه هم انتخابات خواهيم داشت.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386