شنبه, 05 مهر 1399 ساعت 10:54 ق ظ - 09(Sep) 26 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

مهاجم فصل گذشته تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز تاکيد کرد تمام تلاشش اين است که فصل آينده در ليگ ايران بازي نکند.

کريم انصاري‌فرد در خصوص بحث حضورش در استقلال که در چند روز اخير سر و صداي زيادي به پا کرد گفت: من دوست ندارم تا قبل از اينکه تيمم را انتخاب کردم حرفي بزنم و دنبال بازارگرمي هم نيستم. در اين مدت پيشنهادهايي از تيم‌هاي ايراني داشتم ولي ترجيح مي‌دهم در موردش بعدا صحبت کنم. الان فقط به اين فکر مي‌کنم که بهترين تصميم را بگيرم. براي فصل بعد بايد خيلي خوب فکر کنم تا بهترين گزينه ممکن را انتخاب کنم.
به نقل از تسنيم، او در خصوص شايعات دو روز اخير مبني بر حضورش در ليگ روسيه يا يونان تاکيد کرد: همانطور که گفتم دوست ندارم قبل از انتخاب تيمم در اين خصوص صحبت کنم يا بگويم از فلان تيم‌ها پيشنهاد دارم. در حال حاضر تمام تلاشم اين است که در ليگ ايران بازي نکنم و اميدوارم خدا کمک کند تا به آن چيزي که مي‌خواهم برسم. من تا آخرين لحظه صبر مي‌کنم تا يک تصميم درست بگيرم و در حال حاضر زياد به بازي کردن در ليگ ايران فکر نمي‌کنم.
انصاري‌فرد در خصوص بحث حضورش در ليگ هاي عربي خاطرنشان کرد: بازي در تيم‌هاي عربي اولويت آخر من خواهد بود و اميدوارم شرايط فراهم شود تا در يک ليگ خوب بازي کنم. از چند سال پيش منتظر بودم در اروپا بازي کنم و اميدوارم به اين هدفم برسم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386