پنج شنبه, 10 مهر 1399 ساعت 05:59 ق ظ - 10(Oct) 01 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 1359

استاندار آذربایجان‌شرقی توسعه ورزش‌های همگانی و مقابله با سهل‌انگاری در زنگ‌های ورزش مدارس را خواستار شد و گفت: در حوزه ورزش دانش‌آموزی باید از نیروهای متخصص در مدارس استفاده شود.

اسماعیل جبارزاده در آیین افتتاحیه سی و یکمین دوره مسابقات ورزشی دانش‌آموزان پسر سراسر کشور در تبریز، با بیان این که فرایند تربیت از طریق فعالیت‌های ورزشی از ماموریت‌های اصلی نظام آموزشی است، افزود: مدارس مکان ایده‌آلی برای آموزش سبک زندگی سالم و فعال به نوجوانان است.
وی با اشاره به این که ورزش و فعالیت‌های جسمانی عامل رشد ارزش‌های اخلاقی و مولد فرهنگ صلح و دوستی به عنوان زیربنای توسعه همه‌جانبه است، اظهار داشت:‌ سرمایه‌گذاری صحیح در حوزه ورزش دانش‌آموزی موجب تقویت اعتماد به نفس و قدرت اراده در کودکان و نوجوانان می‌شود.
جبارزاده همچنین توسعه ورزش دانش‌آموزی را باعث افزایش روحیه طراوات و شادابی، مسوولیت‌پذیری و قدرت خلاقیت و آرامش روانی دانش‌آموزان در مقابل فشارهای روحی دانست.
استاندار آذربایجان‌شرقی با تاکید بر توسعه زمینه‌های ورزش دانش‌آموزی در مدارس استان، خاطرنشان کرد: در این راستا افزایش زیرساخت‌های ورزشی در مدارس و توجه به شناسایی استعدادهای ورزشی در مدارس استان ضروری است.
وی توسعه ورزش‌های همگانی و مقابله با سهل‌انگاری در زنگ‌های ورزش مدارس را خواستار شد و افزود: در حوزه ورزش دانش‌آموزی باید از نیروهای متخصص در مدارس استفاده شده و آثار روحی و جسمی ورزش برای دانش‌آموزان تبیین شود.
جبارزاده توسعه مدارس ورزشی به عنوان محل تعلیم مهارت‌های ورزشی در استان را نیز مورد تاکید قرار داد و گفت: امیدوارم مسابقات ورزشی دانش‌آموزان در تبریز که با هدف تحرک‌آفرینی و افزایش روحیه نشاط و خودباوری در بین دانش‌آموزان برگزار می‌شود، باعث حرکات بنیادین در توسعه مهارت‌های ورزشی شود.
سی و یکمین المپیاد ورزشی دانش‌آموزان پسر سراسر کشور از امروز به مدت دو هفته در سالن ورزشی دانشگاه تبریز آغاز شد و در آن، 2400 دانش‌آموز در پنج رشته ورزشی به رقابت می‌پردازند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386