پنج شنبه, 10 مهر 1399 ساعت 12:06 ب ظ - 10(Oct) 01 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 1393

در حالی که تیم ماشین سازی تبریز در آستانه تحویل به شهرداری تبریز می باشد و کارهای اولیه این انتقال در هئیت فوتبال به اتمام رسیده است گمانه زنی ها برای انتخاب مدیرعامل تیم آغاز شده است.

 

تاکنون در جمع محافل دوستداران ماشین سازی چهار گزینه در این مورد مطرح شده است که هر کدام شانس مشخصی برای این سمت دارند.

با توجه به اینکه مدیریت و مالکیت تیم به شهرداری تبریز منتقل خواهد شد محتمل ترین گزینه گزینه انتخابی شهردار تبریز و شورای ورزش شهرداری تبریز خواهد بود.

از سوی دیگر گزینه ای نیز از سوی هئیت فوتبال برای این سمت مطرح است.

گزینه سوم یکی از پیشکسوتان تیم ماشین سازی تبریز می باشد.

گزینه چهارم نیز یکی از مدیران قبلی می باشد. با توجه به اینکه هنوز انتقال قطعی تیم به شهرداری تبریز صورت نگرفته است به نظر می رسد هرگونه اعلام نظر در مورد گزینه اصلی مورد نظر برای تصدی مدیرعاملی باشگاه ماشین سازی تبریز زود هنگام باشد.

امیدواریم با تعامل سازنده ای که درحال حاضر بین هئیت فوتبال، تربیت بدنی و شهرداری تبریز بوجود آمده است بیش از این فرصت طلایی آماده سازی پیش از فصل تیم ماشین سازی تبریز از دست نرود و این تیم با آمادگی کامل در مسابقات شرکت نماید.

دیدگاه‌ها  

behnam
+1/ # behnam 1393-05-22 12:04
آقایان شورای شهر ماشین رو خوب ببندید که میخوایم لیگ برترو بعد چند سال با ماشیت بترکونیم!
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
از کرنر
/ # از کرنر 1393-05-23 22:36
همگی این جمله را می دانیم و بارها تکرار شده است . ” ماشین سازی تنهاست” . سبزقبایان به دنبال یک حامی و پشتیبانند. از موسسه ای که منحل شد تا بدبیاری و بداقبالی های همیشگی این باشگاه که انگار تمامی ندارد. زمان اندکی به مسابقات لیگ یک باقی مانده است و تیم شهرداری تمرینات خود را ادامه می دهد و مشخص نیست نام ماشین سازی به این تیم پیوند می خورد یا نه. هیئت فوتبال در حال بررسی اسناد مالی این باشگاه است و مخالفتی با این امر ندارد. سازمان ورزش شهرداری وشورای شهر به توافق رسیده اند ولی هنوز این اقدام نهایی نشده است. اخبار غیر رسمی از تحمیل مدیریت باشگاه به فردی خاص در یک نهاد خاص حکایت می دهند. فردی که چند سال گذشته از او به عنوان مدیرعامل احتمالی باشگاه تراکتورسازی تبریز یاد می شد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
داد
/ # داد 1393-05-23 22:37
کسانی که همواره دایه مهربانتر از مادر برای ماشین سازی تبریز بوده اند، در ظاهر هیچ گونه مخالفتی با قرارگیری نام ماشین سازی باامتیازباشگاه شهرداری تبریز ندارند ولی انتقال امتیاز را منوط به مدیرعاملی فردی خاص می دانند. این اقدامات ناشایست به وجهه و شخصیت فوتبال تبریز ضربه زده است در حالی که همگی می دانیم کشتی به گل نشسته دیگر نیازی برای لابی گری در پیرامونش ندارد و مشخص نیست و در نهایت اتلاف وقت مصیبت جدیدی به فوتبال استان اضافه می کند. زمان که می گذرد لحظه مرگ ماشین سازی نزدیک می شود و مثل اینکه باید به چنین لحظه ای نزدیک شد و آن را حس کرد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386