یکشنبه, 06 مهر 1399 ساعت 01:23 ب ظ - 09(Sep) 27 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 1398

انگار بخت تیم ماشین سازی رابسته اند که هرساله اسیر حواشی خانمان برانداز می شود. تا کی باید صبر کنیم تا شاید شاهد آزمایش و خطا در مورد تیم ماشین سازی تبریز نباشیم.

 

در حالی که کمتر از 25 روز تا آغاز مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور فرصت باقی مانده است اخبار ضد و نقیض در مورد تیم ماشین سازی تبریز نگرانی های هواداران را افزایش داده است.

با روند فعلی به نظر می رسد انتقال مدیریت تیم ماشین سازی تبریز به شهرداری به آن آسانی ها که تصور می شد امکان پذیر نباشد.

همه از جواب دادن به سوال در این مورد طفره می روند کسی از پشت پرده ها چیزی نمی گوید. انگار باید همه چیز در پشت پرده حل شود و بعد اعلام شود آن هم در دقیقه نود.

انتظار می رود مسئولان محترم ورزشی سیاسی و شهری با مد نظر قرار دادن منافع شهر و شهروندان تبریزی از یک سو و با حفظ شان و جایگاه باشگاه ماشین سازی تبریز هرچه زودتر تکلیف این تیم قدیمی را مشخص نمایند تا زمینه برای حضور قدرتمندانه این تیم در لیگ مهیا شود.

آقایان به خوبی می دانید که فرصت برای آماده شدن برای لیگ خیلی کم است و بهتر نیز می دانند که حضور ماشین سازی با تیمی مشابه تیم دو سه سال اخیر با نام ماشینسازی و با بازیکنان ضعیف که تعدادی از آنها حتی در حد لیگ محلات نیز نبودند و با واسطه و دلال و هزینه کردن پول پیراهن این تیم را پوشیده بودند لکه ننگی بر دامان مدیران استان خواهد بود.

دیدگاه‌ها  

araz
/ # araz 1393-05-25 14:23
ماشین سازی همیشه مظلوم بوده ریشه دارترین تیم شمالغرب کشور با اونهمه طرفداری داشت به خاک سیاه نشسته فقط به خاطر 1 عده ومنافع 1 عده دیگر لطفا به داد ماشین سازی برسید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386