پنج شنبه, 10 مهر 1399 ساعت 09:58 ق ظ - 10(Oct) 01 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

image مالک باشگاه تراکتورسازی از هواداران این تیم خواست در نهایت احترام از حریفان در تبریز میزبانی کنند.

image

آی نیوز: مالک باشگاه تراکتورسازی از هواداران این تیم خواست در نهایت احترام از حریفان در تبریز میزبانی کنند.

 بعد از اتفاقات دیدار استقلال و تراکتورسازی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال جرایم نقدی سنگینی را برای باشگاه تبریزی در نظر گرفت. تراکتورسازان محکوم به پرداخت 20 میلیون تومان جریمه نقدی و البته پرداخت 42 میلیون تومان به ورزشگاه آزادی بابت خسارت تخریب صندلی ها و داربست ها شدند.

در این شرایط محمدرضا زنوزی مالک تراکتورسازی از هواداران این تیم خواست در نهایت احترام به حریفان از آنها در تبریز میزبانی کنند.

زنوزی در این باره گفت: «من به هواداران از ابتدا قول دادم که تیم خوبی را می بندم و این اتفاق رخ داد. همیشه خودم به هوادار و نه مالک باشگاه در کنار تراکتور بودم و شما یکبار مرا در جایگاه ویژه ورزشگاه ندیده اید. من همیشه در بین هواداران بودم و به همین خاطر از هواداران می خواهم همه با هم فقط تیم خودمان را تشویق کنیم و بهانه دست کسی ندهیم تا تیم ضرر کند.»

وی افزود: «همه باهم بیاییم و تیم را حمایت کنیم تا تراکتورسازی نتیجه بگیرد. ما تبریزی و آذربایجانی هستیم و میهمان نوازی در فرهنگ مان وجود دارد. باید نشان دهیم ترکها و مردم آذربایجان چه فرهنگ غنی ای دارند. هر تیمی به تبریز می آید، میهمان ما است و ما میهمان نواز هستیم. انشاالله بتوانیم این فرهنگ را بین المللی کنیم.»

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386